Niesamowita nowa limuzyna Władimira Putina

2018-05-02
Niesamowita nowa limuzyna Władimira Putina

Nowy samochód będzie miał wkrótce Donald Trump. Rosyjski prezydent Władimir Putin nie mógł zostać w tyle...

Niesamowity rosyjski projekt Cortege/Kortezh jest już prawie gotowy. Wszyscy w kraju naszych wschodnich sąsiadów są podekscytowani, by dowiedzieć się więcej o prezydenckiej limuzynie Władimira Putina, który został wybrany na kolejną kadencję. Rosyjski minister przemysłu i handlu właśnie ogłosił, że model będzie gotowy służby jeszcze w tym roku, a wkrótce zostanie przedstawiony opinii publicznej.

Według „Russia Today” prezydencka limuzyna została niedawno poddana serii testów zderzeniowych i wszystkie wyszły świetne. Wciąż nie ma dokładnej daty, kiedy ta bestia zostanie pokazana światu, chociaż plotki mówią, że pojazd nie będzie używany podczas prezydenckiej inauguracji Putina 7 maja.

Władimir Putin już niedługo będzie mógł cieszyć się luksusowym i opancerzonym pojazdem, który ma zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo. Nie mamy zbyt wielu informacji na temat rodziny pojazdów Cortege/Kortezh, chociaż na zdjęciach widać zarówno linie Rolls-Royce'a, jak i Mercedesa, czy ZIŁ-a.

Prezydencka limuzyna będzie nie tylko bezpieczna, ale także wyjątkowo luksusowa, z kabiną obitą najlepszymi gatunkami skóry, wykonanymi na zamówienie drewnianymi wykończeniami i robiącymi wrażenie metalowymi akcentami.

Jesteście ciekawi szczegółów?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska