Największy dealer Renault i Dacia w Polsce otworzył nowy salon

2018-05-24
Największy dealer Renault i Dacia w Polsce otworzył nowy salon

RRG Warszawa jest jedynym dealerem Renault i Dacia w Polsce, który sześciokrotnie zdobył prestiżową nagrodę Dealer of The Year. W kwietniu otwarto 5. salon, a wśród gości znaleźli się Olivier Janiak, Czesław Mozil oraz Prezes Renault Polska - Grzegorz Zalewski.

26 kwietnia 2018 roku, przy Białowieskiej 10 a odbyła się gala wieczorna dla klientów RRG, Gwiazd,  pracowników i mediów. Event poprowadził fan motoryzacji Olivier Janiak, a gościem wieczoru był Czesław Mozil Solo Act, który uświetnił to wyjątkowe wydarzenia swoim recitalem. Na tę specjalną okazję przybyli również goście z Francji. Wszystkich zebranych, jako pierwszy przywitał gospodarz wydarzenia – Prezes Zarządu RRG Pan Mirosław Dąbrowski, który mówił o nowej lokalizacji oraz o pozycji RRG na polskim rynku. Niewątpliwie dealer Renault i Dacia w Polsce to niekwestionowany lider motoryzacji, stąd gala inaugurująca była uświetnieniem nie tylko nowego salonu, ale również podsumowaniem dotychczasowych osiągnieć. Kolejną osobą, która zabrała głos podczas części oficjalnej był Prezes Renault Polska - Grzegorz Zalewski, który mówił o wynikach Renault i Dacia na rynku światowym, europejskim i w Polsce oraz pogratulował wyników RRG Warszawa. Gościem Honorowym i jednocześnie mówcą był Dyrektor Operacyjny RRG na Europę – Pan Len Curran. Po przemówieniach i części oficjalnej Panowie zostali zaproszeni do przecięcia wstęgi inauguracyjnej.  

Następnym kluczowym puntem wieczornego spotkania było zaproszenie na scenę 4 kluczowych szefów z nowo otwartego salonu i serwisu, prezentując tym samym team odpowiadający za jakość i sprawność działania nowej lokalizacji RRG. Pan Olivier Janiak wraz z Prezesem Zarządu RRG, Mirosławem Dąbrowskim dokonali przedstawienia tych osób i po krótce opisali zakres ich działań. Po tej prezentacji goście płynnie zostali zaproszeni na after party, gdzie mogli skosztować cateringu, zatracić się w muzyce Czesława Mozila, i co najważniejsze zwiedzić najnowszy salon RRG.

Sieć salonów i serwisów w Warszawie

RRG jest obecna w Warszawie w 5 lokalizacjach, które w równomierny sposób pokrywają terytorium miasta. Trzy zakłady znajdują się na terenie lewobrzeżnej Warszawy i są to RRG Warszawa Aleje (Aleje Jerozolimskie 156), RRG Warszawa Mory (ul. Poznańska 16/18), RRG Warszawa Puławska (ul. Puławska 621B) . Dwa Zakłady zlokalizowane są w Warszawie prawobrzeżnej. Jest to nowy obiekt RRG Warszawa Białowieska (ul. Białowieska 10a) oraz RRG Warszawa Lewinowska (ul. Lewinowska 37), oferująca wyłącznie obsługę serwisową.  Dwa zakłady RRG wyspecjalizowane są w obsłudze firm i należą do sieci Renault Pro+ (RRG Warszawa Aleje i RRG Warszawa Mory). Firma jest również ekspertem w zakresie obsługi samochodów elektrycznych i specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze samochodów w ramach programu Renault Sport (RRG Warszawa Puławska). RRG jest jedynym  dealerem samochodowym w Warszawie zapewniającym tak dobrą dostępność swoich salonów i serwisów dla mieszkańców Stolicy.

Pełen zakres usług

RRG oferuje pełen zakres usług skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, małych i średnich firm jak i dużych przedsiębiorstw. Są to: sprzedaż samochodów nowych Renault, sprzedaż samochodów nowych Dacia, sprzedaż samochodów używanych wszystkich marek, ubezpieczenia komunikacyjne, kredyty i leasingi, sprzedaż części zamiennych (w tym działalność hurtowa oraz sprzedaż internetowa), serwis mechaniczny, serwis blacharsko – lakierniczy, Stacje Kontroli Pojazdów oraz pomoc drogowa RRG Warszawa Assistance. Firma posiada nowoczesne Contact Center dostępne pod numerem 5 444 444, które zapewnia możliwość szybkiego kontaktu z wyspecjalizowanymi pracownikami. Oferta firmy jest również dostępna na stronie internetowej www.rrgwarszawa.pl, zawierającej liczne, przyjazne dla korzystających z niej klientów funkcjonalności. 

Zorientowani na klienta

RRG Warszawa przykłada ogromną wagę do tego, w jaki sposób obsługiwani są odwiedzający i kontaktujący się z nią klienci. Jest laureatem wielu nagród przyznanych za wysoką jakość obsługi. Jest jedynym dealerem Renault i Dacia w Polsce, który sześciokrotnie zdobył prestiżową nagrodę DEALER OF THE YEAR. Serwisy blacharsko-lakiernicze RRG Warszawa zajmowały wysokie miejsca (RRG Warszawa Puławska dwukrotnie II miejsce i RRG Warszawa Lewinowska jeden raz III miejsce) w prestiżowym rankingu miesięcznika DEALER najlepszych i najbardziej innowacyjnych autoryzowanych serwisów blacharsko-lakierniczych w Polsce.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska