Wreszcie! McLaren wchodzi do Polski

2018-08-06
Wreszcie! McLaren wchodzi do Polski

Pierwszy salon McLarena powstanie w Warszawie. Firma Auto Fus Group została wyłącznym przedstawicielem marki McLaren w Polsce. Salon pod nazwą McLaren Warszawa zostanie otwarty przy ul. Ostrobramskiej 73. Sześć samochodów wystawowych jest już w drodze.

„Zapytania klientów i obserwacje rynkowe pokazały nam, że powinniśmy mieć w swojej ofercie także samochody super-sportowe” - powiedział Piotr Fus, współwłaściciel Auto Fus Group. „McLaren to esencja motoryzacji w jej sportowym wydaniu. Każdy model jest dla fanów dziełem sztuki inżynieryjnej, które zarazem cieszy serce kierowcy. Dlatego jesteśmy przekonani, że otwarcie McLaren Warszawa to wspaniała wiadomość dla polskich wielbicieli tej legendarnej marki.”

Obok salonu przy ul. Ostrobramskiej będzie działał także serwis McLarena.

McLaren na Pradze Południe

Przedstawicielem McLarena została Auto Fus Group, która ma w swoim portfolio także Rolls-Royce’a.

To polska firma rodzinna, powstała na początku lat 40. XX wieku. Od tamtej chwili jest związana z motoryzacją. Najpierw koncentrowała się na naprawie i tuningowaniu motocykli, a następnie rozpoczęła oficjalne serwisowanie samochodów, m.in. Fiata, Mercedesa oraz BMW.

Partnerzy BMW

W 2002 roku firma związała się z BMW Group Polska i została oficjalnym dealerem BMW. Po kolejnych 11 latach portfolio Auto Fus Group wzbogaciło się o markę Rolls-Royce. W 2017 roku firma została oficjalnym importerem marki BMW Alpina, a teraz – McLarena.

Obecnie Auto Fus Group prowadzi salony w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 73 (BMW, MINI, BMW ALPINA, McLaren oraz Rolls-Royce) i w Białymstoku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska