Okazja! Książę Harry sprzedaje swoje Audi RS6

2018-08-07
Okazja! Książę Harry sprzedaje swoje Audi RS6

Kiedyś playboy, teraz przykładny mąż Meghan Markle. Może dlatego Jego Królewska Wysokość Książę Sussex Harry sprzedaje swoje sportowe Audi RS6? Cena jest naprawdę okazyjna...

O tym aucie będzie można powiedzieć: "Książę płakał, jak sprzedawał". Kiedy przyglądamy się danym technicznym, przebiegowi i cenie, nie wierzymy, żeby był w stanie nie płakać.

Audi RS6 Avant to samochód kultowy. Najszybsze kombi świata (albo jedno z...), ryczący potwór, którym można swobodnie odwozić dzieci do szkoły.

Doskonałe wyposażenie

Aż trudno uwierzyć, że książę Harry sprzedaje swoje cacko. Auto ma bowiem zaledwie jeden rok i skromny przebieg 7184 km. No nówka sztuka.

Na dodatek jest to egzemplarz doskonale wyposażony. Ma dodatki za w postaci panoramicznego dachu, przyciemnianych szyb, zawieszenia RS Sport, systemu Night Vision. Na dodatek w pakiecie są 21-calowe felgi, sportowy wydech, HUD i inne gadżety.

Sportowy książę

Auto zdradza też, że książę miał sportowe zacięcie. Zamówił bowiem do swojego Audi pakiet Dynamic, który zdejmuje kaganiec, czyli blokadę na 250 km/h, przesuwając ją do 280 km/h. 

Najciekawsza jest cena auta. To 94,2 tys. dolarów. To 345 tys. zł. Nowe auto z takim wyposażeniem to wydatek 600-700 tys. zł, używany egzemplarz księcia jest więc naprawdę atrakcyjną ofertą.

Harry nie zostanie bez fury. W swojej kolekcji ma Bentleye, Jaguary, Land Rovery i parę innych cacek.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska