Ikona w nowym wydaniu: Scrabler Ducati

2018-09-17
Ikona w nowym wydaniu: Scrabler Ducati

Scrambler Icon – bestseller z portfolio Ducati łączący tradycję i innowacyjność - powraca wersji na 2019 rok.

Marka Scrambler Ducati pojawiła się na światowym rynku w 2014 roku i od razu podbiła serca tych, którzy motocykl traktują jako środek wyrazu własnej osobowości, na przekór obowiązującym trendom. Icon nawiązuje stylem do pierwszego Scramblera Ducati, którego premiera odbyła się w 1962 roku. Współczesna wersja pojazdu jest wyrazem stylu i prostoty, docenionym przez motocyklistów na całym świecie. Potwierdzeniem sukcesu jest 55 tys. sprzedanych egzemplarzy modelu Scrambler w ciągu 4 lat.

100 proc. stylu

Nowy Icon w wersji na 2019 rok przeszedł gruntowny wizualny lifting nadwozia. Motocykl został wyposażony w całkowicie nowy przedni reflektor LED DRL (Daytime Running Light), który poprawia widoczność motocyklisty wśród innych użytkowników drogi w świetle dziennym. Wzrok przykuwa aluminiowa osłona reflektora w kształcie charakterystycznego iksa, będącego stałym elementem identyfikacji wizualnej marki Ducati.

Nie można przejść obojętnie także obok elektronicznego wyświetlacza, który okrągłym kształtem nawiązuje do korzeni marki Scrambler. W nowym modelu Icon motocykliści zobaczą na nim nie tylko prędkość, godzinę, wartość obrotów, ale także aktualny bieg i wskaźnik poziomu paliwa.

Miłośnicy customizingu na pewno się ucieszą z możliwości wymiany bocznych panelów baku, co jeszcze bardziej pozwala na podkreślenie indywidualnego charakteru motocykla i jego właściciela.

Maksimum wygody i bezpieczeństwa

Szeroka kierownica, wygodne siedzenie w połączeniu z nowym zawieszaniem zapewniają najwyższy poziom ergonomii jazdy. Radość prowadzenia dopełniają także nisko położony środek ciężkości i niska masa pojazdu, które ułatwiają jazdę oraz manewrowanie w miejskiej przestrzeni.

Właściciele nowego modelu z pewnością docenią także nowy układ hydraulicznego sterowania sprzęgłem oraz Bosch Cornering ABS, jako podstawowe wyposażenie każdego modelu Icon.

Dostępność

Unowocześniony Scrambler Icon będzie dostępny w salonach w Polsce z końcem stycznia 2019 roku w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-pomarańczowej („Atomic Tangerine”) oraz znanej czarno-żółtej („’62 Yellow”).

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska