Półnagie kobiety sposobem na zbyt szybką jazdę

Półnagie kobiety sposobem na zbyt szybką jazdę

Podobno „goła baba” jest w stanie zareklamować wszystko – wyznawcami tej dewizy jest wielu przedsiębiorców z różnych branż, od właścicieli myjni samochodowych po producentów blachodachówki.

Chociaż wiele organizacji (głównie feministycznych) narzeka na trend „szczucia cycem” w reklamie, to jednak nie da się ukryć, że w rzeczywistości zawłaszczonej przez billboardy nadal nic tak skutecznie nie przykuwa męskiej uwagi jak roznegliżowana kobieta.

 

Wiedzą o tym także w Rosji, gdzie często przy różnych okazjach korzysta się z tego niezawodnego sposobu (niedawno przy okazji promocji stacji benzynowej, która oferowała tankowanie paliwa za darmo, pod warunkiem rozebrania się do bielizny i założenia butów na obcasie). Tym razem jednak panie postanowiły się rozebrać w słusznej sprawie. W miejscach, w których często dochodzi do wypadków spowodowanych nadmierną prędkością pojawiły się niezwykle skąpo ubrane dziewczyny, które trzymały w górze znaki z ograniczeniem prędkości.

 

 

Podobno pierwsze testy, przeprowadzone w miejscowości Siewierny w obwodzie niżnonowogrodzkim potwierdziły skuteczność kampanii - kierowcy z oczywistych względów zwalniali, aby dokładniej przyjrzeć się paradującym po poboczu, półnagim dziewczynom. Z efektu zadowoleni są także mieszkańcy miejscowości, którzy dzięki temu, że samochody poruszają się wolniej, mogą łatwiej przejść na drugą stronę drogi. Igor Michałuszkin z policji w Niżnym Nowogrodzie tak wypowiedział się na temat całej akcji:

 

„W zeszłym roku organizowaliśmy podobną akcję, która miała skłonić kierowców do przestrzegania ograniczeń prędkości. Ale nasze dziewczyny miały na sobie wtedy więcej ubrań”.

 

Nie ulega wątpliwości, że Rosjanki należą do najpiękniejszych dziewczyn na świecie - dowodzimy tego między innymi w naszych galeriach Natali Danish oraz Sonii Tiemnikowej.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska