Nowa Gymkhana Kena Blocka: zapowiedź szaleństwa

Nowa Gymkhana Kena Blocka: zapowiedź szaleństwa

Już za chwileczkę, już za momencik, będziecie mogli podziwiać najlepszego driftera świata Kena Blocka w nowej odsłonie jego gymkhany. Ale Ken już dziś wrzuca do sieci teaser ze swoich wyczynów. Warto zobaczyć, czego można się spodziewać.

To końcowe odliczanie. Gymkhana NINE zostanie pokazana 13 września. Tym razem wydarzenie zostało nagrane w Nowym Jorku. Poprzednie gymkhany Blocka miały miejsce w Los Angeles i Dubaju. Z teasera możemy wnioskować, że przejazdy będą miały miejsce na przemysłowych przedmieściach miasta, raczej niż w turystycznym centrum Wielkiego Jabłka.

 

Czego możemy się spodziewać? Najważniejszą nowością będzie samochód. Amerykanin będzie ujeżdżał (słowo gymkhana to określenie popisów starożytnych azjatyckich jeźdźców) Forda Focusa RS RX. Auto zostało przygotowane do startowania w serii World Rallycross. Na swoim Instagramie Ken Block pisze, że po raz pierwszy wyjedzie pojazdem poza tor. Zachęca, że pokaże na co stać auto, obiecuje też, że będzie wyjątkowo agresywny.

 

 W każdej kolejnej odsłonie swojego popisu Block dodaje coś ostrzejszego im zaskakującego. Realizacja telewizyjna to już właściwie hollywoodzka produkcja, nie ma nic wspólnego z amatorskim przedsięwzięciem od jakiego wszystko to się zaczynało.

 

Czekamy na 13 września, na pełną wersję Gymkhany NINE. A oto zapowiedź:

 

 

Ken Block to legenda. Za rok Amerykanin kończy 50 lat, a wciąż podejmuje wyzwania, jakby miał ich połowę mniej. Jest założycielem firmy DC Shoes, słynnym kierowcą rajdowym (pierwszy Amerykanin w WRC) i rallycrossowym. Jego współpraca z wielkimi firmami w rodzaju Forda, czy Monstera, zaowocowała skokami samochodowymi, filmami i całą masą pokrewnych aktywności.

 

Dziełem Blocka są także bardzo poważne przedsięwzięcia. Tryb drift, w jaki został wyposażony ostatni Ford Focus RS, został dopracowany właśnie z jego udziałem. Człowiek-instytucja ma się więc naprawdę dobrze.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska