Druga Gymkhana… Reliantem Robinem w grze „Forza Horizon 3”

Druga Gymkhana… Reliantem Robinem w grze „Forza Horizon 3”

Słynna seria amerykańskiego kierowcy Kena Blocka doczekała się kolejnego, nieoficjalnego wcielenia.

Jak dotąd ukazało się dziewięć części Gymkhany – niedawno informowaliśmy o ukazaniu się dziewiątej odsłony. Przez lata Ken Block dorobił się wielu naśladowców, którzy w mniej lub bardziej udany sposób starali się nawiązać do jego dokonań – powstała między innymi gymkhana pustynna oraz taka z niskim budżetem.

 

Reliant Robin to brytyjski samochód trójkołowy, o którym świat się dowiedział głównie dzięki Jeremy’emu Clarksonowi i jego testowi, który został przeprowadzony w jednym z odcinków programu Top Gear. Angielski pojazd został w nim przedstawiony jako zupełnie niegodny zaufania, który przewraca się na każdym zakręcie.

 

 

Wykonanie popisów rodem z Gymkhany za kierownicą wywrotnego, trójkołowego pojazdu wydaje się być zadaniem karkołomnym i praktycznie niemożliwym do wykonania. Na realizację tego pomysłu w rzeczywistości musimy jeszcze trochę poczekać – póki co na kanale YouTube’owym o nazwie DomesticMango ukazał się inspirowany drugim wyczynem Kena Blocka film, w którym samochodem latającym bokiem jest właśnie Reliant Robin. Całość odbywa się w grze Forza Horizon 3.

 

 

Tak natomiast wygląda pierwowzór w wykonaniu Kena Blocka. Wideo powstało w 2009 roku, kiedy amerykański kierowca zasiadał jeszcze za sterami Subaru Imprezy WRX STI.

 

 

Odtworzenie Gymkhany w grze komputerowej z tak dużą dbałością o detale jest rzecz jasna interesującą ciekawostką, chociaż rozbudza apetyt na więcej. Mamy nadzieję, że wideo zainspiruje jakiegoś mistrza kierownicy, który zdecyduje się wcielić ten szalony pomysł w życie i powtórzyć wyczyn Kena Blocka za kierownicą prawdziwego Relianta Robina.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska