Wyścigowy ekspres do kawy

Wyścigowy ekspres do kawy

Przymiotnik „wyścigowy” nie odnosi się w tym przypadku do błyskawicznego tempa, w jakim urządzenia przyrządza kawę, a do niecodziennego pomysłu na jego design.

Taki ekspres do kawy powinien znaleźć się w kuchni każdego maniaka motoryzacji, ze szczególnym uwzględnieniem tych, którzy szczególnie upodobali sobie jazdę na motocyklu. Jeśli zaliczasz się do takich ludzi, a przy tym lubisz zacząć dzień od dawki energii w postaci kawy, z pewnością zainteresuje Cię ten unikalny sprzęt AGD.

Znana z wcielania interesujących pomysłów w życie firma Hammacher Schlemmer przygotowała niezwykły, przelewowy ekspres do kawy. Został on stworzony w formie kasku wyścigowego – za jego osłoną znajduje się dzbanek, w którym mieści się 64 uncji, czyli około 1,89 litra wyskooktanowego napoju. Sam wygląd to nie koniec atrakcji – ekspres wydaje dźwięki imitujące odgłosy silnika samochodowego oraz wygłasza komunikat „Start your engines!”, czyli „odpalaj silniki!”.

 

Firma Hammacher Schlemmer reklamuje swój wyrób jako idealną alternatywę dla porannych „pit-stopów” w barach oferujących kawę typu Starbucks oraz innych McDrive’ów. Nie wiemy co prawda, jakiej jakości jest kawa z kasku-ekspresu, ale nie ulega wątpliwości że taki gadżet stanowiłby doskonały element wystroju w mieszkaniu każdego maniaka motoryzacji. Oraz każdej osoby, która lubi interesujący design.

Smutna wiadomość jest taka, że na ten moment nie można kupić tego interesującego ekspresu do kawy. Być może niebawem urządzenie wróci do oferty sklepu Hammacher Schlemmer – jego cena została ustalona na niecałe 140 dolarów. Jeśli uda Wam się go kupić, nie musicie się martwić w przypadku ewentualnej awarii – producent deklaruje, że kask-ekspres został objęty wieczystą gwarancją.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska