Bugatti bawi się w deweloperkę

Bugatti bawi się w deweloperkę

Dla właścicieli samochodów marki Bugatti (przyznajcie się, ilu z Was czyta te słowa?) zostało zbudowane specjalne osiedle domów. Jak można się spodziewać, jest BARDZO luksusowo.

Firma deweloperska DAMAC Properties, która zajmuje się głównie budową niezwykle luksusowych nieruchomości postanowiła wybudować domy. Nie byłoby w tym nic ciekawego ani zajmującego gdyby nie fakt, że ich dokonanie jest inspirowane Bugatti Veyronem i dedykowane właśnie dla właścicieli tego włoskiego samochodu.

 

Wille wybudowane przez dewelopera zostały nazwane ETTORE 971 (od imienia Ettore Bugattiego, założyciela firmy). Postanowiono je wybudować w jednej z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji na świecie, czyli w Dubaju, konkretnie w pobliżu kompleksu golfowego zaprojektowanego przez Tigera Woodsa, w rejonie Akoya Oxygen, który jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych w samym Dubaju. Liczba 971 w nazwie willi oznacza międzynarodowy kod kraju, przypisany do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

 

 

Każda z wybudowanych przez DAMAC Properties willi będzie wyposażona w siedem sypialni i znajdą się w niej między innymi okna ciągnące się od podłogi do sufitu. Kształt budynku i jego wszelkie krzywizny są oczywiście efektem inspiracji Bugatti Veyronem. W projekcie willi znalazło się także specjalne pomieszczenie na zaparkowanie samochodu – jest ono przeszklone, aby jego właściciel mógł nim cieszyć wzrok także wtedy, gdy nie siedzie za jego kierownicą.

 

Deweloper oczywiście nie zdradza, ile będzie kosztować taki dom, ale można się domyślić, że jest to kwota przekraczająca możliwości zwykłego śmiertelnika. Jeśli ktoś spośród Was zdecyduje się na zakup takiej willi, niech koniecznie da nam znać!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska