The Grand Tour – oficjalny trailer

The Grand Tour – oficjalny trailer

Zobaczcie zwiastun najbardziej oczekiwanego programu motoryzacyjnego w tym roku.

Niedawno informowaliśmy o tym, że Amazon wyznaczył datę premiery swojego nowego programu The Grand Tour, którego gwiazdami będą wieloletni prowadzący Top Gear Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć 18 listopada 2016 roku, a właśnie otrzymaliśmy zapowiedź tego programu. Bez zbytniego przeciągania, zapraszamy do obejrzenia:

 

 

Tłem muzycznym został utwór grupy Kongos pod tytułem Come with me now. Firma kierowana przez Jeffa Bezosa nie szczędziła środków – trailer prezentuje się naprawdę imponująco. Znalazło się w nim między innymi zgrabne odniesienie do jednego z filmów z Jamesem Bondem w roli głównej (konkretnie Szpiega, który mnie kochał z 1977 roku z Rogerem Moorem jako Bondem). W programie nie zabraknie obłędnie drogich samochodów z najwyższej półki, a sympatyczne angielskie trio prowadzących będzie przemieszczać się także łodziami oraz helikopterami.

 

Według „The Sun", scena otwierająca program The Grand Tour kosztowała aż 3,2 miliona dolarów. O to więc, jak najnowsze dzieło Clarksona, Hammonda i Maya będzie się prezentować od strony technicznej i wizualnej, możemy być całkowicie spokojni. Jeśli prezenterzy utrzymają formę, którą prezentowali jeszcze pracując dla BBC to… nie ma innego wyjścia – to po prostu nie może nie być hit.

 

Zła wiadomość dla polskich fanów Brytyjczyków jest taka, że usługa Amazon Prime, w której będą pojawiać się odcinki The Grand Tour, jest poki co w naszym kraju niedostępna. Skoro jednak Netflix dostrzegł potencjał w użytkownikach z Polski, może to samo z czasem uczyni także Amazon.

 

Bardzo jesteśmy ciekawi, jak na tę zapowiedź zareagowano w siedzibie BBC – podejrzewamy, że wypowiedzi nie nadawałyby się raczej do publicznego cytowania...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska