Pierwsze zawody Supercross w Polsce w ten weekend w Łodzi

2016-10-13
Pierwsze zawody Supercross w Polsce w ten weekend w Łodzi

Już w najbliższą sobotę odbędą się pierwsze w historii zawody Supercross w Polsce! Fani sportów motorowych długo wyczekiwali aż zawody „The King of Poland” wystartują. Teraz wreszcie będą mogli je obejrzeć w łódzkiej Atlas Arenie!

Supercross to sport, który święci triumfy zwłaszcza w w USA, a w rankingu sportów motorowych ustępuje tylko wyścigom NASCAR. W Europie od lat organizuje się wielkie wydarzenia Supercross, największe m.in. w Dortmundzie i Paryżu.

 

Na zachodzie zawody Supercross mają już swoją historię. W Polsce ta historia dopiero się tworzy. Organizatorzy zawodów serdecznie zapraszają wszystkich zapalonych kibiców motorsportu, by tworzyć ją razem z nimi. Dzięki agencji Sportainment impreza „The King of Poland” ma szansę na stałe zagościć w sportowym kalendarzu polskich kibiców.

 

Już teraz wiadomo, że warto wybrać się na tę imprezę – udział w niej zapowiedziało wielu zawodników z zagranicy, co oznacza, że walka o zwycięstwo na pewno będzie zacięta. W Łodzi stawią się najlepsi zawodnicy nie tylko z Europy, także ci ze Stanów Zjednoczonych i Australii. Dodatkowo, poza głównymi międzynarodowymi zawodami, podczas imprezy rozegrane zostaną klasy tylko dla polskich zawodników. Dodatkowo organizatorzy zapewniają efektowną niespodziankę. Jaką? Dowiedzą się wszyscy, którzy zjawią się 15 października w łódzkiej Atlas Arenie!

 

fot. materiały promocyjne

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska