BMW wraca z filmami. Zobaczcie "The Escape"

BMW wraca z filmami. Zobaczcie "The Escape"

W wielkim stylu wracają filmy BMW. Jeśli nie znacie poprzednich, to wiedzcie, że to nie są zwykłe reklamówki. Najlepsi reżyserzy, ogromne budżety, najlepsi aktorzy. Oto jak pokazuje się dziś samochody. Bo to w końcu one grają główną rolę, choć może nie na pierwszy rzut oka.

 

 Najświeższy film BMW nazywa się „The Escape”. Zagrała w nim Dakota Fanning i Clive Owen. Reżyserem 13-minutowego obrazu jest Neill Blomkamp. Ten pochodzący z RPA i osiadły w Kanadzie reżyser ma na swoim koncie m.in. „Dystrykt 9” i „Elizjum”.

 

Nie będziemy zdradzali fabuły obrazu, możecie sami ocenić zarówno zdjęcia, jak i scenariusz. Przyznacie wówczas, że „The Escape” to rasowe kino akcji, ze wszystkimi jego zaletami. Tyle tylko, że zamknięte w nieco bardziej zwięzłej formie. Gwiazdorska obsada – Oven, Fanning i nowe BMW serii 5 – dopełniają dzieła.

 

„The Escape” to wielki powrót do filmów niemieckiego producenta. 15 lat temu firma zainwestowała w wielkie nazwiska i wielkich reżyserów. Zawsze (tym razem również) dawano im wolną rękę. Chodziło tylko o to, by powstało coś oszałamiającego. Pamiętajcie, że była to epoka „przedYouTube'owa”. Żeby filmy zobaczyć, trzeba było je ściągnąć, dziś jest to o wiele prostsze.

 

Filmy BMW – m.in. „The Hire”, „The Follow” i „Star” reżyserowali najwięksi, w tym Ang Lee, Tomas Milian, Wong Kar-Wai, Guy Ritchie, John Woo, Alejandro Innaritu. Większość ma w swoim dorobku Oscara, niektórzy nawet więcej.

 

Także aktorzy zawsze byli tymi z najwyższej półki. Grał w filmach BMW Clive Owen, Madonna, Forest Whitaker, Adriana Lima, Stellan Skarsgard, Danny Trejo, Gary Oldman i F. Murray Abraham i wielu innych.

 

Mamy nadzieję, że na „The Escape” BMW nie poprzestanie i możemy spodziewać się kolejnych obrazów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska