Najpiękniejsze partnerki piłkarzy: grupa A

2018-06-13
Najpiękniejsze partnerki piłkarzy: grupa A

Rozpoczynamy nowy cykl na łamach Playboy.pl, w którym przyjrzymy się mundialowi z nieco innej strony. Zamiast przyglądać się sytuacji na boisku, skierujemy wzrok na trybuny i przekonamy się, która reprezentacja może się pochwalić najbardziej urodziwymi żonami i dziewczynami piłkarzy. Na początek przyjrzymy się w grupie A.

W grupie, od której rozpocznie się rywalizacja w ramach tegorocznego mundialu, trafiły cztery zespoły. Do gospodarzy turnieju, czyli Rosjan, los przydzielił reprezentacje Urugwaju, Egiptu i Arabii Saudyjskiej. W kontekście wyboru najładniejszych WAGs mocno ograniczyło nam to pole manewru – partnerki zawodników z krajów islamskich raczej niechętnie eksponują swoją urodę w serwisach społecznościowych. Na szczęście mogliśmy liczyć na Urugwajki i Rosjanki!
Mamy jedno zastrzeżenie – w galerii znalazły się dziewczyny również tych piłkarzy, którzy nie załapali się do 23-osobowych kadr swoich zespołów. Stwierdziliśmy, że w tym przypadku możemy pozwolić sobie na pewną nieścisłość – nie możemy pozwolić na to, aby decyzje selekcjonerów pozbawiły nas możliwości pokazania wam kilku kobiet o naprawdę nieprzeciętnej urodzie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska