13 minut i 50 sekund. Tyle czasu Neymar leżał na murawie od początku mundialu

2018-07-05
13 minut i 50 sekund. Tyle czasu Neymar leżał na murawie od początku mundialu

Chociaż Brazylia jak dotąd radzi sobie na turnieju całkiem nieźle, a jej lider ma już na koncie dwie bramki, to zdecydowanie więcej miejsca poświęca się w mediach na jego zachowanie po faulach. Rzeczywistych lub wyimaginowanych.

Po zakończeniu fazy pucharowej mundialu trudno jednoznacznie wskazać faworyta do końcowego zwycięstwa. Jednym z nich – chociaż niezbyt wyraźnym – jest bez wątpienia Brazylia, jednak jej największa gwiazda jak dotąd nie gra w sposób, jakiego oczekują kibice „Canarinhos”. Bo Neymar – na którym bez wątpienia obrońcy rywali skupiają największą uwagę – jest najbardziej widowiskowo upadającym na murawę zawodnikiem tego turnieju. Po części wynika to z zachowania przeciwników – żaden inny zawodnik nie był jak dotąd faulowany tyle razy, co skrzydłowy Paris Saint Germain. Neymar jednak sporo dokłada od siebie – po przewrócenie się na ziemię tarza się po niej jak opętany i sprawia wrażenie, jakby miał za chwilę umrzeć niezwykle bolesną śmiercią.

Jak długo Neymar leżał na murawie?

Dziennikarze jednej ze szwajcarskich telewizji postanowili sprawdzić, jak dużo czasu Neymar spędził, zwijając się z bólu na boisku. Okazało się, że wynik wynosi 13 minut i 50 sekund!

Neymar memem mundialu

Aktorskie umiejętności lidera brazylijskiej kadry stały się pożywką dla twórców memów. Z ich dorobku postanowiło skorzystać również KFC, przygotowując ten niezwykle zabawny spot.

foto: Forum

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska