Seksrobot przyszłości będzie miał ciepłe genitalia

2016-11-07
Seksrobot przyszłości będzie miał ciepłe genitalia

Co jeszcze mogą ulepszyć producenci akcesoriów z sex-shopu? Bardzo dużo! Weźmy seksroboty? Właśnie powstaje taki, który będzie mówił, reagował na bodźce i... będzie miał ciepłe genitalia!

Wiele wskazuje na to, że nadchodzi rewolucja robotów i będzie miała ona miejsce w wielu obszarach życia codziennego. Także w branży seksualnej! Ostatnio donosiliśmy wam o robotach robiących loda w jednej z tak zwanych fellatio cafe. W październikowym numerze magazynu opublikowaliśmy artykuł o Brianie Sloanie, amerykańskim biznesmenie z Pekinu, który stara się stworzyć prawdziwe imperium cyfrowego seksu. A teraz jeszcze to!

 

Nad stworzeniem seksrobota przyszłości pracuje kalifornijska firma Abyss Creations. Jej prezes i założyciel Matt McMullen wierzy, że roboty przyszłości będą podobne do człowieka nie tylko pod względem wyglądu, ale także, że będą zdolne do emocjonalnych reakcji. Na razie to kwestia odległej przyszłości, ale Abyss Creations pracuje niezmordowanie nad jej urzeczywistnieniem. Teraz firma pracuje nad seksrobotem, który ma wejść do sprzedaży już w przyszłym roku. Będzie kosztował niebagatelne 15 tys. dolarów.

 

 

Za co będzie trzeba zapłacić tyle pieniędzy? Podobno za doznanie nieporównywalne z żadną seks-lalką, jaką świat znał do tej pory. Robot od Abyss Creations będzie się charakteryzował niezwykle realistycznym wykonaniem. Twórcy zapowiadają, że będzie przypominał ludzi w wyglądzie i wielkości. On i jego genitalia. Dzięki użyciu syntetycznej skóry wyposażonej w czujniki robot będzie reagował na dotyk. Będzie też mówił. Oczywiście seksownym głosem. A prawdopodobnie także – to już tylko nasze domysły – jęczał i wzdychał.

 

Główną nowością będą jednak genitalia. Dzięki użyciu elementów grzewczych będą one mogły utrzymywać temperaturę podobną do ludzkich. Co podobno ma zapewniać użytkownikowi unikalne doświadczenie bardzo podobne do obcowania z prawdziwym człowiekiem.

 

Co my na to? Cóż, nie przewidujemy, że zostaniemy miłośnikami seksu z robotami... Ale ciekawie przyglądać się takim nowinkom, prawda?

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska