3 rzeczy, których nienawidzimy w łóżku

2016-11-14
3 rzeczy, których nienawidzimy w łóżku

Istnieją trzy zachowania, od których odechciewa się seksu każdemu. Tak wynika z badań przeprowadzonych przez producenta gadżetów erotycznych Fun Factory, który zapytał trzy tysiące Amerykanów i Europejczyków o łóżkowe nawyki. Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów.

Błędy prezentujemy w kolejności od najlżejszego do najgorszego – według odczucia ankietowanych.

 

3. Brak wzajemności

 

W seksie ważna jest świadomość własnych potrzeb, ale nie zwalnia ona z troski o partnera. Tymczasem jednym z najczęściej popełnianych błędów w łóżku jest skupienie tylko na sobie. - Współżycie to interakcja dwóch stron, trudno kochać się szczęśliwie, jeśli angażuje się tylko jedna z nich. O seksie warto ze sobą rozmawiać, pytać o odczucia partnera – tłumaczy Anna Moderska, edukatorka seksualna, ekspertka współpracująca z Fun Factory.

 

Inna rzecz to spełnianie tych potrzeb. Może się zdarzyć, że kobieta potrzebuje więcej pieszczot, a mężczyzna kończy dużo szybciej. Albo nie są do siebie idealnie dopasowani anatomicznie. W takich przypadkach można skorzystać z zabawek erotycznych.

 

2. Sprawdzanie telefonu

 

Znak naszych czasów – do łóżka, zamiast ukochanej osoby, zabieramy telefon. Ciągłe zapatrzenie w ekran smartfona to bardzo popularne zachowanie, które potrafi ostudzić nawet najbardziej napalonego partnera. Jeśli nie chcesz zniechęcić swojej drugiej połówki, mającej na ciebie ochotę, wyłącz komórkę i schowaj ją z pola widzenia. Szybko przekonasz się, że to nie ona jest ci potrzebna do szczęścia.

 

1. Brak higieny

 

Kto by się spodziewał? Ale to niestety prawda – tym co najbardziej nas obrzydza w partnerze jest brud i zapach. Jeśli zależy ci na romantycznym wieczorze i upojnej nocy po całym dniu pracy, weź pod uwagę kąpiel i zmianę ciuchów na świeże. Jeśli natomiast tej zasady nie stosuje twoja partnerka, zaproponuj jej wspólny prysznic. – Higiena jest ważna nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Natomiast ważne, by nie popaść w przesadę i nie wyszorować sobie narządów płciowych zbyt mocno, by nie zaburzyć ich naturalnego środowiska. A jeśli podczas seksu stosuje się gadżety erotyczne, koniecznie należy je każdorazowo czyścić – podkreśla Anna Moderska.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska