Gracze uprawiają najwięcej seksu!

2016-11-17
Gracze uprawiają najwięcej seksu!

To badanie naprawdę zaskakuje. Wychodzi na to, że gracze uprawiają więcej seksu niż kolesie, którzy chodzą na siłownię albo hipsterzy. A co z innymi typami mężczyzn? Przekonajcie się.

Uwaga, wygląda na to, że badanie jest wiarygodne. Po czym wnosimy? Otóż w ankiecie wzięli udział nie faceci, o których tu chodzi, ale ich dziewczyny. Dokładna ich liczba: 2357. Wyniki zaskakują!

 

Stereotyp wiecznie sfrustrowanego seksualnie gracza, którego życie ogranicza się do siedzenia przy konsoli przez kilka godzin dziennie (albo i kilkanaście, jeśli akurat nie pracuje zawodowo) jest nieprawdziwy! Dowodzi tego ankieta przeprowadzona pośród losowo wybranych kobiet, które miały odpowiedzieć na pytania dotyczące swojego życia seksualnego i dopasować swojego faceta do danego typu mężczyzny. O badaniu informuje brytyjski serwis AskMen. I właściwie wychodzi na to, że to właśnie gracze są seksualnymi rekordzistami!

 

Zresztą sami zobaczcie jak przedstawiają się wyniki badania. Oto ile średnio stosunków tygodniowo odbywają faceci należący do danych typów (o ile mają stałe partnerki):

 

Gracze – 6 razy w tygodniu

Hipsterzy – 4 razy w tygodniu

Dresiarze – 4 razy w tygodniu

Trendsetterzy – 3 razy w tygodniu

Maniacy komputerowi – 3 razy w tygodniu

Rockerzy – 2 razy w tygodniu

Kolesie z siłowni – raz w tygodniu

Ojcowie – raz na 2 tygodnie

 

Paniom zadano nie tylko pytania o częstotliwość. Z badania wynika także, że gracze są zdaniem kobiet najlepszymi partnerami seksualnymi. Wychodzi na to, że 59 proc. z nich przedkłada przyjemność swoich kobiet ponad własną (czyli pewnie przynajmniej pozwala im dojść pierwszym). Najbardziej samolubni w łóżku są natomiast... trendsetterzy. Z ankiety wychodzi, że tylko 16 proc. z nich uznaje za priorytet doprowadzenie swoich partnerek do szczytu.

 

To jak, panowie, kupujecie konsole?

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska