Jak jej nie zniechęcić do lodów?

2016-11-17
Jak jej nie zniechęcić do lodów?

W chwili, gdy kobieta używa ust, aby sprawić Ci przyjemność jest panią sytuacji i większość zależy od niej. Ty jednak też musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Oto 8 rzeczy, których powinieneś się wystrzegać i jedna, o której nie możesz zapomnieć.

Nie przyciskaj jej głowy do siebie

 

Z pewnością już o tym słyszałeś, ale dobrych rad nigdy za wiele - pierwsza i najważniejsza zasada obowiązująca faceta w tej sytuacji, to nigdy, przenigdy nie dociskać jej głowy do siebie. To kobieta decyduje, jak głęboko go weźmie i nie zmuszaj jej, aby przekroczyła granicę, którą sama sobie wyznaczy. A jeśli świerzbią Cię ręce, to załóż je sobie za głowę.

 

Nie gap się

 

W takiej sytuacji mężczyzna nie do końca panuje tak swoim wyrazem twarzy. Nie ma w tym nic złego, ale nie staraj się cały czas utrzymywać kontaktu wzrokowego, ponieważ może to skutkować dwoma rzeczami - albo będziesz wyglądał dziwnie, co może spowodować u kobiety dyskomfort, albo zrobisz minę, przez którą ona wybuchnie śmiechem. Sytuacji łóżkowych nie należy traktować z pełną powagą, ale chyba nie chciałbyś w tej konkretnej robić za klauna.

 

Nie głaszcz jej po głowie

 

To zdecydowanie nie jest dobry sposób na to, aby utwierdzić ją w przekonaniu, że dobrze robi… to, co właśnie robi. Ten gest może kobiecie kojarzyć się z jej ojcem, który właśnie chwali ją za dobrze odrobioną pracę domową z matematyki. Nie musimy chyba mówić, jak bardzo tego typy skojarzenia są w tej sytuacji niepożądane.

 

Nie wykonuj ruchów frykcyjnych

 

Innymi słowy, nie poruszaj biodrami do przodu i do tyłu. Pokusa może być silna, ale się powstrzymaj - to ona robi Ci dobrze, w żadnym wypadku nie uprawiasz seksu z jej ustami.

 

Nie milcz

 

Niezależnie od tego, jak Ci się podoba ta sytuacja, zareaguj w jakiś sposób. Jeśli będziesz milczał jak grób, kobieta najprawdopodobniej poczuje się dziwnie i się zniechęci. Nie jest to oczywiście najlepszy moment na monolog na temat tego, jak dzisiaj było w pracy, ale daj jej do zrozumienia, że to co właśnie robi, nie jest Ci obojętne.

 

Nie kończ bez ostrzeżenia

 

Życie to nie jest film pornograficzny - to, że kobieta robi Ci dobrze nie oznacza, że marzy o finale rodem z filmu dla dorosłych, który oglądałeś kilka dni wcześniej. Zanim to zrobisz, upewnij się, że ona nie będzie tym zaskoczona. W przeciwnym wypadku sytuacja, w której właśnie się znajdujesz może się już nigdy nie powtórzyć. A przynajmniej nie z tą kobietą.

 

Nie zapominaj o higienie

 

Jeśli wiesz, co się święci, lepiej szybko skocz do łazienki i się przygotuj. Lepiej nie zaskakiwać kobiety całodniowym zapachem.

 

Nie puszczaj bąków

 

Po prostu nie, choćby nie wiem co - chyba nie musimy nic dodawać.

 

Odwdzięcz się

 

Już Ty dobrze wiesz, w jaki sposób!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska