Seks oralny on-line. Od teraz to możliwe

2016-11-18
Seks oralny on-line. Od teraz to możliwe

Wiadomo, że nic nie zastąpi seksu z piękna kobietą. Mimo to jednak bardzo interesują nas wszelkie technologiczne innowacje w branży seksualnej. A wynalazków i rewolucyjnych pomysłów ostatnio nie brakuje. Poznajcie jeden z nich, może najbardziej rewolucyjny.

Nie tylko przemysł pornograficzny, ale i związany z gadżetami do seksu na przestrzeni nadchodzących lat zmieni się nie do poznania. Koniec z okropnymi gumowymi lalkami i sex-shopami w podziemiach dworców. Wszystko coraz bardziej przenosi się do internetu i korzysta z najnowszych zdobyczy technologicznych. Czasami to dobrze, a czasami... sami nie wiemy.

 

O co chodzi tym razem? Otóż wczoraj ruszyła nowa usługa, która ma wszelkie papiery na to, żeby zyskać popularność. Chodzi o internetową platformę CamSoda, która właśnie odpaliła BlowCast, czyli coś w stylu „iTunesa z seksem oralnym”.

 

Brzmi dziwnie? No to uważajcie! Dzięki BlowCast możemy ni mniej ni więcej, ale umówić się na „wirtualnego lodzika” z jedną z profesjonalnych lub amatorskich cam girls. Co to znaczy „wirtualny lodzik”. Otóż coś lepszego niż prawdopodobnie myślicie. Cam girls zarejestrowane w BlowCast otrzymują specjalne dildo, a ich zadaniem jest zadowalanie tego dilda oralnie. Wszystko zależy więc od samych dziewczyn. A to, co zrobią, facet po drugiej stronie czuje na swoim penisie dzięki specjalnemu „rękawowi”. Przekazuje on „stronie biernej” dokładnie te same bodźce, które wytwarza „strona aktywna”.

 

Twórcy BlowCast znają swoją wartość. Przyznają, że wprawdzie uczucie nie jest takie jak prawdziwy seks oralny, ale jest to najlepsze „sztuczne” uczucie aktualnie możliwe do uzyskania. Po co zbędna skromność, jeśli dobrze wie się, co się oferuje?

 

W „ofercie” BlowCast znajduje się 50 różnych dziewczyn. Cena? Niezbędna do całego przedsięwzięcia „rękawica” kosztuje 250 dolarów. Kupując ją, możesz za darmo korzystać z ułsugi przez cały miesiąc, bez limitu. Po upływie miesiąca każdy lodzik będzie kosztował zarejestrowanego w systemie użytkownika jednego dolara.

 

fot. CamSoda

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska