Ta zabawka dla dorosłych da ci cenne wskazówki!

2016-11-23
Ta zabawka dla dorosłych da ci cenne wskazówki!

Nazywa się "Lovely". Niezła nazwa jak na zabawkę dla dorosłych, prawda? Tym bardziej, że akurat ten kawałek plastiku naprawdę może oczarować! Potrafi... podpowiadać. A nawet na tym jego zdolności się nie kończą.

Zaczęło się od tego, że Jakub Konik, twórca tej bardzo inteligentnej zabawki, chciał wiedzieć ile kalorii traci podczas seksu. Osobliwa refleksja, ale niech mu będzie! Ważne, że wynikło z tego coś więcej. A wynikło!

 

Lovely powstawała we współpracy z grupą seksuologów, inżynierów i projektantów. To widać. Na czym polega cała sprawa? Otóż Lovely to sprzęt w kształcie rozbudowanej obręczy, którą facet zakłada na penisa przed stosunkiem. Po co? Zabawka dodatkowo pieści łechtaczkę! Mówiąc oględnie, partnerka powinna być zadowolona. A ty? Lovely może ci się przydać także wtedy, kiedy masz problemy z erekcją. Urządzenie potrafi sprawić, że utrzymasz wzwód dłużej.

 

 

To jednak nie wszystko. Lovely monitoruje także wszystkie szczegóły aktywności podczas stosunku. Mierzy czas stosunku, zlicza ruchy frykcyjne itp. Potrafi nawet zasugerować, która z pozycji seksualnych będzie najkorzystniejsza dla ciebie i twojej partnerki! Warto oczywiście wspomnieć o tym, że wszystkie porady, które dostaniecie od Lovely są autentycznie w pełni spersonalizowane. Ten drobiazg będzie wiedział o twoim seksie więcej niż ty sam! W końcu "konsultował się" z ekspertami. A jak Lovely przekaże ci te wszystkie dane? Oczywiście za pomocą dołączonej do urządzenia aplikacji, którą musisz zainstalować na swoim smartfonie.

 

 

A co z tymi kaloriami? Tak, jeśli już koniecznie chcecie wiedzieć, Lovely rzeczywiście potrafi policzyć ile kalorii tracicie w czasie stosunku. Spoko, ale chyba jednak zabawka taka jak ta ma kilka istotniejszych dla playboya funkcji, co?

 

Przyznacie, że wygląda to co najmniej ciekawie... Równie ciekawe kiedy to nowoczesne, niedawno ukazane światu cudeńko zyska popularność w Polsce. Stawiamy na to, że nie będzie trzeba na to czekać zbyt długo. Dobra, nie droczymy się dłużej. Twórca Lovely Jakub Konik jest Polakiem. A Polak, jak wiadomo, potrafi!

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska