Jak ją rozbujać? Krótki poradnik seksu oralnego dla facetów

2016-07-05
Jak ją rozbujać? Krótki poradnik seksu oralnego dla facetów

Seksu oralnego nie trzeba reklamować. Ale nie zaszkodzi się dokształcić. Nawet jeśli twój seks oralny jest dobry, zawsze może być jeszcze lepszy. Oto mały poradnik dobrego cunnilingusa dla wszystkich ambitnych facetów.

Tak, wiem – wszyscy jesteście świetni, a wasze kobiety nigdy nie chcą was wypuścić spomiędzy swoich nóg. To bardzo dobrze, ale warto pamiętać, że nie ma tego dobrego, co by nie mogło być jeszcze lepsze. Aha, nie martwcie się, że sam się tak wymądrzam. Rady nie pochodzą ode mnie, a od kobiety. Czyli z najbardziej wiarygodnego źródła.

 

Pamiętaj o łechtaczce!

Łechtaczka to niewielki organ, ale ma aż 8000 zakończeń nerwowych. Czyli czuje jakieś dwa razy więcej niż penis. Przypomnijcie sobie to uczucie, kiedy jakaś ona robiła wam dobrze (bardzo dobrze!), pomnóżcie to przez dwa i sami wyciągnijcie wnioski.

 

Kobiety są różne

Pamiętasz, co najbardziej lubiła twoja była? Bardzo szlachetnie, ale weź pod uwagę, że twoja obecna i twoja przyszła mogą woleć coś innego. Eksperymentuj, sprawdzaj i nie wpadaj w rutynę. W końcu gdyby z każdą było tak samo, dawno byś się znudził.

 

Zaczynaj powoli

Przecież gra wstępna to podstawa. Także do seksu oralnego trzeba partnerkę najpierw przygotować. A kiedy już w ruch pójdzie twój język, pamiętaj, żeby był raczej rozluźniony, nie sztywny – radzi ekspertka od przyjemności.

 

Słuchaj, co ona mówi

Wiadomo – służbistka wydająca rozkazy może być trudna do zniesienia (chyba, że akurat w to się bawicie), ale prośby warto spełniać. Będzie fajnie i pewnie spotka cię za to zapłata. A nawet jeśli nie prosi i nie instruuje – po prostu uważnie obserwuj, jak reaguje na to, co robisz. Obserwuj i wyciągaj wnioski.

 

Nie zapomnij o palcach

Język jest oczywiście bardzo ważny, jeśli chcesz się z nią dogadać. Pamiętaj jednak, że kiedy mówisz, zwykle pomagasz sobie gestykulacją. Choćby tylko po to, żeby wypowiedź była barwniejsza. Tutaj zasada jest taka sama.

 

Prawda, że to podstawy i nic trudnego? W końcu – powtarzam za ekspertką – wagina to nie statek kosmiczny.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska