9 osób opowiada jak ziściły się ich seksualne fantazje

2016-11-30
9 osób opowiada jak ziściły się ich seksualne fantazje

Jeśli jesteś podobny do mnie, twoja wyobraźnia rozpędza się, gdy chodzi o seks. A w internecie możesz obejrzeć właściwie każdą fantazję, która przyjdzie ci do głowy. Ale co się dzieje, gdy skrywana dotąd fantazja staje się rzeczywistością? Poniższe historie dowodzą tego, że może być to tak samo gorące i satysfakcjonujące jak w wyobraźni!

1. Wyobraź sobie jakie są ich rocznice

Mój pierwszy trójkąt miałem kilka lat temu z okazji moich urodzin. Muszę powiedzieć, że spełnił on wszystkie moje oczekiwania. W skład trójkąta wchodziła moja żona i nasza wspólna przyjaciółka. Całą rzecz nagraliśmy. Trwało to jakieś 2 godziny. Z przerwą w środku. To był najlepszy dzień w moim życiu.

 

2. Brzmi jak filmowy romans

Zakochałem się w starszej kobiecie, która była stałym klientem w miejscu mojego zatrudnienia. Po wielu rozmowach, wielu paplaninach, wielu ukradkowych spojrzeniach w oczy i flirtujących uśmiechach, zaprosiła mnie do siebie. Żadne z nas nie wiedziało, co właściwie robimy, spędziliśmy kilka godzin gadając i popijając wino, a całe napięcie nagromadzone przez lata znalazło ujście w tej jednej rozmowie. Minęło jakieś półtorej godziny aż w końcu zaczęliśmy gapić się sobie w oczy i wreszcie całować. To było jak unoszenie się w naelektryzowanym powietrzu. Wszystko czego się spodziewałem i jeszcze więcej.

 

3. Zwrot akcji na sam koniec

Byłem zainteresowany zabawami typu BDSM odkąd przypadkowo zobaczyłem je w jedynym z programów nadawanych późno w nocy, miałem wtedy jakieś 12 czy 13 lat. Rozwijane przez lata fantazje o spotkaniu dominy i byciu jej małym zwierzątkiem. Przeprowadziłem się za ocean, żeby zostać fotoreporterem i zdarzyło mi się, że spotkałem profesjonalną dominę, przy pracy. Cała robota błyskawicznie poszła na bok, bo była zbyt ładna, żeby nie pójść za nią do jej lochu. Pięć lat później jesteśmy już zaręczeni a ja jestem zdeprawowany do granic.

 

4. Czasami rzeczywistość nie pasuje do fantazji

Jedną z moich największych fantazji było zostać obudzonym przez dziewczynę robiącą mi loda. Niestety kiedy mi się to przydarzyło, nieświadomie poprosiłem, żeby przestała i wróciłem do spania. Nie raz. Nie dwa. SZEŚĆ razy. Po tym wszystkim będę miał szczęście jeśli ta dziewczyna zrobi mi dobrze ustami nawet kiedy będę w pełni obudzony.

 

5. Dlaczego to było twoim największym marzeniem?

Zrobiła mi „golden shower”. Śmierdziało i było wulgarnie.

 

6. Lokalne wiadomości sprawiły, że w to uwierzyłem

W liceum spałem z moją nauczycielką angielskiego. Zacząłem, kiedy byłem w drugiej klasie (miałem jakieś 15 lat), a skończyłem w ostatniej klasie (chwilę zanim skończyłem 18 lat). Nigdy nie było okazji, by zrobić to w klasie, ale kochaliśmy się i w motelach, i w jej domu. Wzięła go do ust w swoim samochodzie i w pokoju nauczycielskim. Najlepsze było, kiedy miałem dziewczynę, wtedy zapraszała mnie do pokoju nauczycielskiego jeszcze częściej. Kilka lat później zobaczyłem ją w wiadomościach, została aresztowana właśnie za sypianie z uczniami. Nie jestem pewien czy byłem tym pierwszym, ale zawsze mówiła mi, że tak.

 

7. Dużo pewności siebie

Jestem ekshibicjonistą. Moją największą fantazją było zawsze wystawić się na widok publiczny i słuchać, jak ludzie komentują moje ciało. Moja eks była zorganizowała mi coś takiego, choć oczywiście nie w przestrzeni publicznej. Wymyśliliśmy kilka pozycji i strojów. Ludzie przychodzili i głosowali na różne pozycje. Zmieniałem je co pół godziny. Wystawiłem się tam na łącznie 10 godzin. Było niesamowicie.

 

8. Możesz zmartwić swoich rodziców

Od wielu, wielu lat miałem głęboko zakorzeniona fantazję dotyczącą dawania klapsów i gdy byłem młodym studentem wreszcie się ona urzeczywistniła. Moją fantazją była podwójna rola – dawanie i przyjmowanie klapsów. Okazało się, że ani jedno, ani drugie nie było nawet w małym procencie tak fajne, jak tego oczekiwałem. Nie pojawiły się w tym żadne elementy, o których zawsze marzyłem, przypominało to raczej grę w piłkę na podwórku za domem – dziwaczny kontakt fizyczny, ból i zawstydzenie. Jednak patrząc na to z drugiej strony, jestem teraz całkowicie spełniony i zupełnie usunąłem tę fantazję ze swojego pola widzenia.

 

9. MILF

Przyjaciółka mojej matki. Zawsze źle się ubierała, ale miała te wielkie... po prostu WIELKIE piersi. Spotkałem ją pewnego razu kiedy wracałem z serwisu rowerowego, po czym zaprosiła mnie do znajomych na Facebooku. Zagadała mnie, mówiła, że jej małżeństwo praktycznie nie istnieje. Kilka dni później wymachiwała swoimi piersiami zaraz nad moją twarzą. Było lepiej niż sobie wyobrażałem, bo pozwoliła mi robić ze sobą dosłownie wszystko, co chciałem. Do tej pory spotykamy się ze sobą mniej więcej raz w roku.

 

Autor: Wes Van Horn

Przekład: Radek Pulkowski

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska