Seks-gadżet pod choinkę albo na Mikołajki. Ale jak go wręczyć?

2016-12-01
Seks-gadżet pod choinkę albo na Mikołajki. Ale jak go wręczyć?

Chcesz wybrać dla ukochanej osoby gadżet erotyczny. Wibrator, może specjalną bieliznę lub intymny żel. Zastanawiasz się tylko, jak wręczyć intymny prezent bez skrępowania. Nie rezygnuj, przeczytaj nasz poradnik, bo to łatwiejsze niż myślisz.

- Co roku przed Świętami zwiększa się sprzedaż luksusowych gadżetów erotycznych. Pary chcą podarować sobie wyjątkowe prezenty, dlatego wybierają zabawki eleganckie, designerskie, wysokiej jakości – komentuje Anna Moderska, edukatorka seksualna, współpracująca z Fun Factory, producentem gadżetów erotycznych.

 

Jak podarować erotyczny prezent?

 

Gdy Wigilię spędzacie we dwoje, wręczenie intymnych prezentów nie będzie problemem. Trudności zaczynają się wtedy, gdy prezenty dajecie sobie przy całej rodzinie. Gadżety erotyczne to coś fantastycznego, ale trzeba pomyśleć o osobie obdarowywanej – czy nie poczuje się zawstydzona otrzymując taki prezent przy babci? Być może rodzina jest na tyle otwarta, że sytuacja krępująca w ogóle nie zaistnieje. Ale co, jeśli nie?

 

Sztuczka z pudełkiem

 

Jeśli jednak podejrzewasz, że po wręczeniu wibratora może nastać dwuznaczna cisza, skorzystaj ze sprytnego rozwiązania. Specjalnie z okazji Świąt jeden z producentów gadżetów erotycznych stworzył eleganckie, kolorowe pudełka Toybox – idealne na zapakowanie w nie wyjątkowego prezentu, którego nie zobaczą inni. Zaprojektowane zostały przez Karima Rashida. Są designerskie i przydadzą się również do przechowywania zabawek – zostały zaopatrzone w otwór na kabel do ładowarki, wibrator może się więc ładować, pozostając schowany w środku.

 

Ciastko z niespodzianką

 

Metoda cię nie przekonuje? A wolisz, żeby wasze życie seksualne pozostało tajemnicą? Rozegraj to w inny sposób. Pod choinką zostaw dla swojej drugiej połówki pudełko czekoladek, a w nim karteczkę z informacją, że prezent czeka na chwilę, gdy zostaniecie tylko we dwoje. W ten sposób rozpoczniesz grę wstępną na długo przed pójściem do łóżka. Kobiety to uwielbiają!

 

Rozwiej wątpliwości

 

Przy kupnie pierwszego prezentu erotycznego mogą nasunąć się wątpliwości, czy druga strona nie odbierze tego jako sygnału, że sobie nie wystarczacie. Kobiety lubią szukać dziury w całym i doszukiwać się intencji, których mężczyźni nie mają. Anna Moderska radzi: – Jeśli istnieje obawa, że partner może mieć takie zarzuty, warto najpierw wybadać grunt. Można przed zakupem zainicjować rozmowę o gadżetach. Kupowane kompletnie z zaskoczenia, tylko dlatego, że my sami mamy marzenie je włączyć do gry, mogą być powodem nieporozumień. Tym bardziej, że jeśli chcemy kupić coś partnerowi powinien on/ona wypowiedzieć się na temat tego, co lubi – mówi.

 

Zatem, Wesołych Świąt!

 

Źródło: Fun Factory

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska