Im dłuższy, tym lepszy: tak kobiety wybierają facetów na kochanków

2016-12-07
Im dłuższy, tym lepszy: tak kobiety wybierają facetów na kochanków

Jeśli byłeś przekonany, że kobiety mówią prawdę twierdząc, że rozmiar nie ma znaczenia, to byłeś w wielkim błędzie. Więcej nawet: ma ogromne.

Nie musi być duży, byleby był sprawny. Jasne, to podstawa. Jednak badania nad preferencjami kobiet nie pozostawiają wątpliwości, że wielkość także jest istotna. Co więcej: ważna dla tych, które wybierają się przed ołtarz i tych, które szukają partnera na jedną noc. Otóż kobiety preferują mężczyzn z większymi penisami na przygodne kontakty seksualne i z mniejszymi, jako stałych partnerów.

 

Co ciekawe, w marzeniach ich oczekiwania zdecydowanie rozmijają się z rzeczywistością. Chcą większych penisów niż te, które mają do dyspozycji. Światowa średnia długości i obwodu jest zdecydowanie poniżej ich wymagań.

 

Badania wykonali brytyjscy uczeni, którzy po raz pierwszy nie pokazywali kobietom zdjęć, ale modele penisów wydrukowane przez drukarki 3D. Dzięki temu precyzyjniej mogli określić, na czym paniom zależy. W eksperymencie wzięło udział 75 kobiet w wieku od 18 do 65 lat.

 

Jako idealny kochanek na jedną noc został wybrany penis o długości 16,3 cm i obwodzie 12,7 cm. Z kolei jako partner na całe życie członek mniejszy – 16 cm długości i 12,2 cm obwodu. To jasno dowodzi, że kobiety, które chcą się dobrze bawić i mieć niezapomniany seks, preferują nie tylko sprawność, ale także wielkość.

 

Ubiegłoroczne wyniki badań nad członkami z całego świata (przebadano 15 tys. mężczyzn z każdego kontynentu i kraju) wskazują, że oczekiwania kobiet są wygórowane. Średnia długość penisa wynosi 13,1 cm, a obwód 11,7 cm.


Źródło: The Guardian

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska