Kobiety spod tych znaków uprawiają seks najczęściej!

2016-12-09
Kobiety spod tych znaków uprawiają seks najczęściej!

Wiara w znaki zodiaku i ich sprawczą moc jest... no sami wiecie, że to jakaś bzdura. Ale okazało się, że kobiety spod jednych znaków są w łóżku aktywniejsze, a spod innych mniej. Przeczytajcie, którymi warto interesować się – powiedzmy – bardziej.

Większość z nas ma znaki zodiaku w nosie. Zależność między datą urodzenia, a układem gwiazd na niebie i wynikające z tego pewne cechy charakteru to raczej naciągana sprawa. Ale tak się składa, że kobiety w znaki zodiaku wierzą i mają one dla większości z nich ogromne znaczenie. Najlepszy przykład: pytają nas, spod jakiego znaku jesteśmy.

 

Tymczasem my też powinniśmy pytać kobiety! Po co? By dowiedzieć się, które są seksualnie aktywne, a które mniej. Badania przeprowadziła aplikacja Eve (monitoruje seksualną częstotliwość i cykl menstruacyjny) na 500 tys. swoich użytkowniczek.

 

Okazało się, że najczęściej uprawiają seks kobiety spod znaku Wodnika. Potem są Panny, kobiety Ryby, Wagi i Byki. Ostatnie miejsce, czyli to z najmniejszą częstotliwością stosunków, zajęły kobiety Barany.

 

Następnym razem jednak pytajmy o znak zodiaku świeżo poznanej znajomej. I módlmy się, żeby odpowiedziała „Wodnik”.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska