One Finger Challenge: najlepsze zdjęcia!

2016-12-09
One Finger Challenge: najlepsze zdjęcia!

Był już Ice Bucket Challenge i Manekin Challenge, ale to wyzwanie przebija wszystkie poprzednie. Nazywa się One Finger Challenge i polega na zrobieniu sobie specyficznego zdjęcia, prawie nago, a potem wrzuceniu go do sieci. I są tacy, którzy się decydują: zobaczcie tylko naszą galerię!

 

Media społecznościowe produkują mnóstwo pozytywnych akcji społecznych, trochę mniej pozytywnych i całą masę naprawdę porąbanych. One Finger Challenge należy do tej ostatniej grupy.

 

Jak w przypadku większości tego typu akcji, które przelatują przez internet jak meteoryty, tak samo w tym wypadku nie wiadomo kto to wymyślił i skąd się wszystko wzięło.

 

O co chodzi? Wyzwanie polega na zrobieniu sobie zdjęcia nago, gdzie newralgiczne miejsca są zasłonięte tylko jednym palcem. Jak się łatwo domyślić, żeby zrobić taką fotkę, trzeba stanąć przed lustrem i tak operować palcem, żeby zasłoniło wszystko. Dodajmy, że faceci, którzy również podejmują wyzwanie, mają łatwiej. Kobiety - o czym możecie się przekonać oglądając naszą galerię - trudniej. I chyba o to właśnie chodziło anonimowemu pomysłodawcy...

 

Cóż, akcja hula po sieci, a my wybraliśmy garść najciekawszych zdjęć. Bo nie wystarczy zrobić sobie "jednopalczastej" fotki. Żeby wziąć udział w wyzwaniu, trzeba ją upublicznić.

 

A wy? Zdecydowalibyście się?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska