Jeśli chodzi o seks, to single mają gorzej

2018-12-05
Jeśli chodzi o seks, to single mają gorzej

Jeśli chcesz uprawiać więcej seksu, nie zostawaj singlem. Badania wskazują, że osoby samotne – w każdym wieku i w każdej grupie społecznej – chodzą do łóżka znacznie rzadziej niż żonate/zamężne, czy nawet pozostające w stałych związkach, ale nie mieszkające ze sobą.

Single, czyli ci wszyscy szczęśliwcy bez zobowiązań, którym zazdrościmy wolności, mają tak naprawdę przerąbane. Nie oszukujmy się, seriale, w których są przedstawiani jako czerpiący z życia, w tym seksualnego, pełnymi garściami, to ściema. Ich życie seksualne ma się nijak do tego, jakim cieszą się osoby połączone węzłem małżeńskim.

Nauka przeciw singlom

Badania nie pozostawiają wątpliwości. Wśród mężczyzn w wieku 30-39 lat 40 proc. nie uprawiało seksu przez ostatni... rok. Wśród kobiet ten odsetek wynosi 70 proc.! Przez cały rok! W tej samej grupie wiekowej przez rok nie kochało się 10-krotnie mniej żonatych (4,5 proc.) i tylko 15 proc. facetów mających dziewczyny/narzeczone.

W innych grupach wiekowych wygląda to podobnie. Proporcje są nawet jeszcze bardziej druzgocące dla singli. Wśród najmłodszych facetów w wieku 18-24 lat nie kochało się przez rok 57 proc. singli, 26 proc. mających parę i... 4 proc. żonatych. A wśród 25-29-latków seksu pozbawionych było 47 proc. singli, 21 proc. sparowanych i 1,6 proc. żonatych.

Radykalne różnice

Badania przeprowadzono też w inny sposób. Spytano mężczyzn, czy kochali się w ciągu ostatniego tygodnia. Twierdząco odpowiedziało 80 proc. żonatych, 40 proc. osób w związkach niesformalizowanych i 25 proc. singli.

Także, nie dajcie się zwieść. Jeśli chcecie seksu, gnajcie przed ołtarz albo do urzędu stanu cywilnego. Wtedy go dostaniecie.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska