Czy wibrator na Święta dla dziewczyny to dobry pomysł?

2018-11-30
Czy wibrator na Święta dla dziewczyny to dobry pomysł?

Jeśli czytasz ten artykuł to prawdopodobnie już wcześniej zadałeś sobie to trudne pytanie i teraz tylko szukasz wskazówki jaki, gdzie i jak go podarować, żeby nie było skandalu. Bo odpowiedź jest jedna: warto!

Porzuć wstyd i zazdrość. Tak, twoja dziewczyna robi to sama ze sobą, prawdopodobnie nawet wówczas, jeśli wasze seksualne życie układa się doskonale. Jeśli nie, robi to częściej. A wibrator – w obu przypadkach – i tak sobie kupi. Więc dlaczego to nie ty miałbyś być ofiarodawcą.

Ta zabawka jest naprawdę fantastyczna. Nie tylko może służyć indywidualnej zabawie partnerki, kiedy ciebie nie ma, ale także waszym wspólnym igraszkom. Od czegoś trzeba zacząć odrobinę bardziej perwersyjny seks, wibrator będzie najodpowiedniejszym wstępem.

Z drugiej strony, nie ma niczego w lepszy sposób dającego kobiecie do zrozumienia, że seks jest dla ciebie ważny, niż seksualny prezent. Powiesz, że bielizna powinna wystarczyć. No tak, ale bielizna, zwłaszcza ta erotyczna, to raczej prezent dla ciebie nie dla niej. Bądźmy szczerzy, wygodne majtki, pasujący do niej stanik, żeby te rzeczy były funkcjonalne, ona musi je kupić sama. Ty wybierasz oczami.

Zatem wracamy do wibratora. Jak się zabrać za jego kupno? Przede wszystkim przynajmniej na pierwsze zakupy nie zasiadaj do komputera. Idź do normalnego, stacjonarnego sex-shopu i zobacz, jak wyglądają współczesne wibratory. Sieć wciąż jeszcze nie wyparła tych przybytków. Są sex-shopy nieco bardziej wyuzdane, ale w dużych miastach sporo jest takich, które oferują produkty premium, z najnowszych kolekcji.

Będą w sklepie zorientujesz się, że wibrator to nie jest (choć może być) brzęczące dildo o ogromnych rozmiarach, których próżno szukać w naturze. Są takie urządzenia, które nawet nie przypominają kształtem penisa! Jeśli tylko masz wątpliwości, wybierz właśnie coś takiego. To chyba nawet bardziej urządzenie do erotycznego masażu waginy i łechtaczki niż to, o czym myślałeś.

Pytaj, oceniaj, dotykaj. Klient nasz pan, także w sex-shopie, więc nie wahaj się korzystać ze swoich praw. Dostosuj zakup do preferencji swojej partnerki. Jeśli jest dzika (a przynajmniej ty ją tak oceniasz), bądź odważniejszy. Jeśli nieśmiała i zamknięta w sobie, unikaj radykalnych rozwiązań.

Decydując się na taki prezent, naprawdę sprawisz jej przyjemność. Od razu i wielokrotnie potem...

No dobrze, wibrator kupiony. Jak go wręczyć na Święta, żeby nie było skandalu, żeby babcia twojej partnerki nie dostała zawału, a ona sama nie poczuła się wściekła i skrępowana? Przygotowaliśmy specjalny poradnik, który możesz przeczytać klikając tu już w tej chwili.

Wesołych Świąt! I poświątecznych zabaw...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska