Czego najlepiej nie robić swojemu penisowi?

2018-11-08
Czego najlepiej nie robić swojemu penisowi?

Penis to sprawa wielkiej wagi przynajmniej dla jakichś 50 proc. populacji, czyli właścicieli i użytkowników. Nierozłącznego towarzysza powinniśmy traktować dobrze. Jak się nim zająć, żeby razem dobrze się żyło? Wcale nie chodzi tylko o zapewnienie stosownych rozrywek.

Oczywiście przyjemne spędzanie czasu jest ważne, ale nie tylko o to chodzi. Oto pięć podstawowych porad dla każdego zadowolonego posiadacza penisa. Lektura przyda się każdemu:

Czasami pozwól mu zostać samemu

Nie chodzi oczywiście o zakaz dostępu do koleżanek. No, może o ograniczenia dostępu do dwóch konkretnych koleżanek – rąk. Oczywiście od masturbacji nikomu nie wyrastają błony między palcami. Od zbyt częstego bawienia się samodzielnie może jednak lekko ucierpieć delikatna w końcu tkanka. Po co? Lepiej, żeby penis był w formie na wypadek, kiedy rzeczywiście będzie potrzebny.

Nie upijaj się

Alkohol i seks oczywiście od wieków idą w parze. Czym innym są jednak drinki dla rozluźnienia, a czym innym zalewanie się w sztok. Nadmierna ilość alkoholu spowoduje po prostu, że twój penis w razie potrzeby nie stanie (na wysokości zadania). Wszystko przez charakterystyczne dla nadmiernego spożycia odwodnienie i wzrost poziomu hormonu nazywanego angiotensyną.

Rzuć palenie

Niestety – prawda jest bolesna. Palenie tytoniu również może wpływać na dysfunkcję erekcji. Nałóg może powodować stopniowe zapychanie się arterii – o tym można przeczytać nawet na paczkach papierosów. Najgorsze jednak, że problemy ze wzwodem mogą uwidocznić się dopiero po czasie.

Jedz zdrowo

Warto zastanowić się dwa razy przed sięgnięciem po parszywy fast-food. Nie chodzi tylko o sylwetkę. Otyłość często wiąże się z brakiem równowagi hormonalnej i spadkiem seksualnej wydolności.

Używaj sobie!

Nie rób tego i tamtego – takie rady nie brzmią zachęcająco. Więc na koniec kwestia podstawowa: używaj penisa codziennie! Dla zdrowia najlepiej, żeby erekcja była częścią każdego dnia – jest ona jak gimnastyka dla penisa. Oczywiście najlepiej ćwiczyć w parach mieszanych.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska