Fantazje kobiet: gdzie one chcą uprawiać seks?

2016-12-27
Fantazje kobiet: gdzie one chcą uprawiać seks?

Prawda jest taka, że większość zbliżeń, do jakich dochodzi między mężczyznami i kobietami, ma miejsce w łóżku. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej damskim wyobrażeniom i fantazjom, to okazuje się, że to oczywiste miejsce spada z miejsca numer 1 na liście.

 

Jesteśmy przekonani – jak się okazuje niesłusznie – że kobiety uprawiają seks w łóżku i jeśli fantazjują, to również o seksie w łóżku. Być może w innych pozycjach, konfiguracjach, z innymi mężczyznami.

 

Jednak prawda wygląda nieco inaczej. Panie wyobrażają sobie siebie podczas pieszczot i całowania, podczas kochania się i dzikiego seksu, ale dość precyzyjnie określają również miejsce tych igraszek. Okazuje się, że łóżko nie znajduje się na czele listy.

 

Na pierwszym miejscu są... schody. Mogą to być schody w domu albo w miejscu publicznym. To właśnie one wywołują w kobietach dreszczyk emocji. Może chodzi o to, że w fantazjach kobiety są tak pożądane, że nie udaje się dotrzeć do położonej na piętrze sypialni? To jedno z wyjaśnień.

 

Z badań wynika, że łóżko znajduje się na drugim miejscu wymarzonych miejsc na seks. Podium zamyka stereotypowa plaża, która okazuje się być idealnym rozgrzewaczem dla wyobraźni kobiet.

 

Kolejne miejsca na liście idealnych zajmują impreza i samolot. Ta pierwsza pociąga zwłaszcza młodsze respondentki, z kolei w samolocie seksu chciałyby doświadczyć dojrzalsze panie. Tylko nieco mniej pociągający od samolotu okazuje się garaż. Listę uzupełniają ogródek przy domu i biuro.

 

No właśnie, skoro jesteśmy już w tym miejscu, to okazuje się, że praca jest dla kobiet potężnym afrodyzjakiem. Dziewczyny, które żadnej pracy się nie boją, puszczają wodze fantazji, o pracy i po pracy.

 

Aż 84 proc. pań fantazjuje o seksie z kolegą z pracy. Tylko 16 proc. przyznało, że nigdy tego nie zrobiło. A temat molestowania i zakazanych relacji seksualnych szef-podwładna? No cóż, jak się okazuje w fantazjach panie pozwalają sobie na naprawdę dużo. 71 proc. wyobrażało sobie seks z szefem, a 29 proc. nie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska