Emotikony i seks: wiedziałeś o tym związku?

2017-01-04
Emotikony i seks: wiedziałeś o tym związku?

Jak się okazuje, używanie emotikonów ma związek z seksem. Przeczytajcie jaki.

Badacze nie przestają nas zadziwiać. Coraz to informują nas o wynikach swoich dociekań, których istnienia nie bylibyśmy sobie nawet w stanie wyobrazić.


Weźmy emotikony, popularne „buźki”, którymi wyrażamy swoją aprobatę, dezaprobatę, zachwyt, zniesmaczenie i milion innych emocji i stanów. Mylicie się, jeśli uważacie, że są wyłącznie narzędziem pozwalającym zaoszczędzić czas podczas internetowej korespondencji i pisania wiadomości na smartfonach. Mają związek z... seksem!

 

Ogłosili to naukowcy, na podstawie danych zdobytych w serwisie randkowym Match.com. Nie byle jakich danych, bo pochodzących od 5600 osób w wieku 18-70.

 

Na ich podstawie stwierdzono, że emotikony stosują osoby, które o seksie myślą najczęściej. To właśnie one stosują buźki w największej liczbie. Im mniej grafik, tym zainteresowanie seksem mniejsze, nawet o 30-40 proc.

 

Najbardziej zainteresowane seksem osoby, najczęściej uprawiające seks i nastawione na podryw używają buzi z przymrużonym okiem. Co ciekawe, kobiety rzadziej niż mężczyźni używają buzi z całusem.

 

Wśród singli uprawiających seks ci, którzy używają emotikonów robią to znacznie częściej od tych, którzy się od tego powstrzymują.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska