Jak spłodzić syna? Istnieje niezawodna metoda!

2017-01-13
Jak spłodzić syna? Istnieje niezawodna metoda!

Córeczki są cudowne, ale chyba każdy facet chciałby mieć syna. Naukowcy właśnie odkryli niezawodną metodę na płodzenie potomków płci męskiej.

Tysiące lat starań, badań, dociekań. Od czego zależy płeć dziecka? Gdyby królowie, cesarze i miliarderzy dysponowali tą wiedzą, losy świata potoczyłyby się inaczej. Dociekano, czy może chodzi o dzień cyklu albo o szerokość bioder matki. Wreszcie jest odpowiedź.

 

Jej minusem jest to, że niewiele zależy od nas. Wszystko zaś od matki. Sposób na spłodzenie syna jest dość prosty, trzeba wybrać na jego matkę kobietę z wyższym ciśnieniem krwi.

 

Odpowiedź znaleźli naukowcy ze szpitala Mount Sinai w Toronto. Wnikliwie badali wszystkie możliwe parametry matek. Brali pod uwagę ich wzrost, wagę, stosunek bioder do talii, nałogi, wykształcenie, wiek. Zmiennych było kilkadziesiąt. Wśród nich ciśnienie.

 

Wreszcie wyszło na jaw, że kobiety, które urodziły chłopców miały ciśnienie wyższe od tych, które powiły dziewczynki. Różnica niby niewielka, bo 106 mm słupka rtęci (rozkurczowe) w porównaniu do 103 mm Hg. Tyle tylko, że żaden inny badany parametr nie dawał tak jednoznacznych wyników.

 

Badania będą teraz zapewne potwierdzane, wciąż nie wiadomo też dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej. Już teraz jednak można być pewnym, że jeśli chce się mieć syna, trzeba wybrać sobie na jego matkę kobietę z raczej wyższym niż niższym ciśnieniem.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska