Seks w przestworzach

2017-01-14
Seks w przestworzach

Nie zdarzyło Ci się jak dotąd uprawiać seksu na pokładzie samolotu? Nie zrażaj się - okazuje się bowiem, że nie jest to tak rzadkie zjawisko, jak mogłoby się wydawać.

Chociaż uprawianie seksu na pokładzie lecącego samolotu może się wielu wydać scenariuszem rodem z kiepskich filmów dla dorosłych, to jednak w rzeczywistości jest to zjawisko dość częste. Ankietę na ten temat przeprowadziła brytyjska strona Jetsetter, zajmująca się tematyką podróżniczą. Wzięło w niej udział 1600 osób, regularnie podróżujących samolotami. Okazało się, że 15% z nich może o sobie powiedzieć, że należy do “Mile High Club”, czyli ma na swoim koncie doświadczenie z uprawianiem seksu w samolocie.

 

Podobną ankietę przeprowadził inny serwis poświęcony lataniu, czyli brytyjski Jetcost. Wzięło w niej udział 700 osób i okazało się, że 21% z nich uprawiało seks w samolocie ze znajomym towarzyszem podróży, a 14% zrobiło to z przypadkowo poznanym współpasażerem. Jeśli ktoś z Was nabrał ochoty na małe tête-à-tête podczas najbliższej podróży lotniczej, a nie wie jak się za to zabrać - nie ma powodów do zmartwień. Niektórzy z przepytanych przez Jetcost podzielili się swoimi doświadczeniami:

 

“Długie loty przy niewielkim obłożeniu samolotu są najlepsze. Wiele z nich odbywa się nocą, więc ludzie mają czas żeby się napić, potem robi się ciemno i można działać. Najlepiej użyć do tego celu toalety przeznaczonej dla niepełnosprawnych - przede wszystkim dlatego, że jest większa od standardowej, a poza tym wyposażona w różne poręcze i uchwyty, dzięki którym łatwiej zachować równowagę. Trzeba przy tym pamiętać, że zamknięcie się od wewnątrz nie gwarantuje prywatności, bo obsługa samolotu może w każdej chwili otworzyć drzwi”.

 

Chętni na tego typu przeżycia powinni zastanowić się nad kupieniem biletu na Malediwy lub do Las Vegas - szansa na seks w samolocie lecącym do typowo rozrywkowego miasta/regionu jest podobno większa.

 

foto: BraunS / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska