Portret dostarczyciela orgazmów. Jesteś taki?

2017-01-16
Portret dostarczyciela orgazmów. Jesteś taki?

Zastanawiałeś się kiedyś, jakim trzeba być facetem, by partnerka była usatysfakcjonowana? By miała intensywne orgazmy i seks sprawiał jej największą przyjemność? Naukowcy to zbadali. Stworzyli portret Kochanka Dostarczającego Orgazmów.

Gwarancja orgazmu. Taki tatuaż może sobie zrobić każdy facet, który pasuje do obrazu stworzonego dzięki badaczom. Nie powstał on jednak jako ich kaprys, ale został opracowany na podstawie tysięcy ankiet z kobietami na temat ich partnerów. Opracowali je, przeprowadzili i przeanalizowali pracownicy University of Albany.

 

Naukowcy pytali kobiety o wszystko, co związane z życiem seksualnym: częstotliwość stosunków, długość i częstotliwość orgazmów, ich intensywność. A potem o partnerów: ich dochody, poczucie humoru, wygląd, wymiary, styl życia.

 

Na podstawie tych danych opracowali portret kochanka idealnego. Jaki on jest?

 

No cóż, łóżkowe umiejętności techniczne nie odgrywają kluczowej roli. Łóżkowa gimnastyka wcale nie jest dla kobiet źródłem największej satysfakcji. Kochanek idealny jest zamożny, pewny siebie i przystojny. Z takimi facetami kobiety mają więcej orgazmów i są one intensywniejsze.

 

Jeśli chodzi o wymiary, to duży czy mniejszy penis nie ma aż takiego znaczenia. Za to mężczyźni z szerokimi klatkami piersiowymi okazali się dostarczycielami większej satysfakcji swoim kobietom.

 

Nie bez znaczenia okazało się też poczucie humoru. Faceci mający je na wyższym poziomie dawali kobietom dłuższe i intensywniejsze orgazmy. Seks z nimi był inicjowany przez kobiety częściej.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska