Co kobiety lubią słyszeć podczas seksu?

2017-01-16
Co kobiety lubią słyszeć podczas seksu?

Niedawno wspominaliśmy o badaniach przeprowadzonych przez serwis Forktip.com, jednak w owym tekście poruszyliśmy zaledwie jeden ich aspekt – ten dotyczący naszej wierności (a właściwie jej braku) w związkach. W ankietach zostało jednak poruszonych jeszcze kilka innych, nie mniej ciekawych tematów.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że związki w dzisiejszych czasach znacząco różnią się od tych sprzed kilkudziesięciu, a nawet kilkunastu lat. Powszechny dostęp do informacji, spowodowany rozwojem technologii mocno wpłynął na nasze życie prywatne, także w jego najbardziej intymnych aspektach.

 

Ankietujący zadali także szereg pytań dotyczących samego seksu i wszystkiego, co z nim związane, a także ulubionych cech u płci przeciwnej. Ankietowani zostali zapytani między innymi o to, co lubią robić przed seksem. Okazało się, że wiele osób dodaje sobie odwagi i wigoru alkoholem, ale również kawą oraz… innymi substancjami.

 

 

Kobiety zostały zapytane o to, co najbardziej lubią słyszeć od swoich partnerów podczas seksu. Musimy przyznać, że takich wyników się nie spodziewaliśmy – panie bowiem lubią, gdy facet… każe im nazywać się „tatusiem”. A także, gdy chwali się je za ciasność i na głos wyraża się zachwyt tym, co się właśnie dzieje.

 

 

Na jakie odważne i mniej standardowe czynności decydujemy się podczas seksu? Wśród ankietowanych najczęściej pojawiała się odpowiedź „używamy zabawek erotycznych”. Sporo par próbowała także seksu analnego, nie wzbraniamy się również przed seksem w nietypowych miejscach, oraz eksperymentami z bondage’m.

 

 

foto: KatarzynaBialasiewicz / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska