Co kobiety cenią w mężczyznach?

2017-01-16
Co kobiety cenią w mężczyznach?

W tym przypadku nie chodzi o ponadczasowe cechy, takie jak inteligencja czy też poczucie humoru. Kobiety zostały zapytane o to, jakie fizyczne aspekty u mężczyzn są przez nie najbardziej pożądane.

Odpowiedzi pochodzą z badań, które zostały przeprowadzone przez serwis Forktip.com. O tych badaniach wspominaliśmy już dwukrotnie – najpierw skupiliśmy się temacie zdrady, a następnie na tym, co kobiety lubią słyszeć od swoich partnerów podczas seksu.

 

Ankietowani, którzy wzięli udział w badaniu (a było ich 5 tysięcy, więc wyniki możemy uznać w sporym stopniu za miarodajne) zostali zapytani o to, jakie cechy fizyczne są przez nich najbardziej pożądane u partnerów w kontekście seksu. Odpowiadali zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Okazuje się, że używanie specyfików, pozwalających na szybki przyrost masy mięśniowej to zły pomysł – kobiety lubią facetów wysportowanych, ale w żadnym wypadku nie osiłków. Wysoki wzrost to także pożądana cecha, ale przede wszystkim nie należy wierzyć kobietom twierdzącym, że rozmiar nie ma znaczenia – ankiety wykazały coś zupełnie przeciwnego… Dla facetów najważniejsza jest ładna figura, duży tyłek i jędrne, pełne piersi. W tej właśnie kolejności.

 

 

Biorący udział w badaniu zostali także zapytani o to, o czym najczęściej myślą podczas seksu. Mężczyźni przede wszystkim przywołują w pamięci obrazy z filmów dla dorosłych, a także swoje byłe (!), a także… jedzenie. Kobiety myślą o sporcie, pracy i telewizji. Cóż, dobrze że nie o księżnej Dianie lub nowej pralce.

 

 

Najciekawsze zostawiliśmy jednak na koniec. Jedno pytanie brzmiało szczególnie interesująco – „Czy zdecydowałbyś się na zastąpienie swojego partnera robotem, gdyby seks z nim był lepszym doświadczeniem?”. Cóż, wyniki w tym przypadku mówią same za siebie…

 

 

foto: Peopleimages / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska