Po ilu latach związku kobiety zaczynają zdradzać?

2018-12-20
Po ilu latach związku kobiety zaczynają zdradzać?

Aż 30 proc. kobiet w Polsce przyznaje się do zdrady (to i tak niewiele, bo wśród nas facetów ten odsetek wynosi ponad 60 proc.). Na świecie zdradza więcej mężatek: na przykład ponad połowa Czeszek i Hiszpanek. Kiedy panie decydują się na skok w bok?

Zdrada jest wszechobecna. Zdradzają kobiety w każdej kulturze, na każdym kontynencie i w każdym wieku. O zbadanie szczegółów zdrady zadbał portal Victoria Milan, który powstał właśnie dla zdradzających: dla ludzi w stałych związkach, którzy chcą zacząć romans.

Wnioski są takie, że kobiety decydują się na skok w bok w różnym wieku, w zależności od kraju. Np. Węgierki nawiązują nowe relacje, kiedy mają 45-49 lat, a Brytyjki 25-29. W Hiszpanii ulubiony wiek niewiernych to 40-44 lata.

Niecierpliwe i wiarołomne

A po jakim czasie od zamążpójścia kobiety nawiązują pierwszy romans? Tu rozstrzał też jest niemały. Najbardziej niecierpliwe są Irlandki, które w wierności wytrzymują średnio tylko 3,6 roku. Brytyjki skaczą w bok po 4,4 latach od ślubu, Amerykanki po 8,5 roku. A Ameryce Południowej ten okres wynosi 7,4 roku, a w Afryce Południowej 6,8 roku.

Biorąc pod uwagę fakt, że małżeństwa w różnych krajach zawierane są w różnym wieku (np. w Irlandii w wieku 30 lat, a w Stanach Zjednoczonych w wieku 28 lat), to można stwierdzić, że najtrudniej utrzymać przy sobie żonę 35-40-letnią.

Specjaliści z Victoria Milan twierdzą, że gdyby uśrednić cały świat, to kobiety zaczynają szukać kochanków 7-8 lat po ślubie.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska