Internauci opowiadają o niespodziankach podczas seksu

2017-01-19
Internauci opowiadają o niespodziankach podczas seksu

Jeden z użytkowników serwisu Reddit zadał innym pytanie o to, co najdziwniejszego i najbardziej niespodziewanego zdarzyło im się podczas seksu, jeśli chodzi o zachowanie partnera. I się zaczęło…

Chociaż chyba każdy ma na koncie mniej lub bardziej dziwne doświadczenia związane z seksem, to jednak jest to temat na tyle osobisty, że raczej mało kto miałby ochotę je wymieniać w towarzystwie. Gdy jednak ma się pewność zachowania anonimowości, sytuacja zmienia się o 180 stopni. I w mig znajdują się chętni do opowieści.

 

Swoimi doświadczeniami podzielili się użytkownicy serwisu Reddit, którym zadano pytanie: „Jaka była najbardziej nieoczekiwana rzecz, którą twój partner zrobił podczas seksu?”. W zapoczątkowanym w ten sposób wątku w czasie trzech dni pojawiło się ponad 11 tysięcy odpowiedzi. A oto najciekawsze z nich:

 

„Byłem dosłownie dwa milimetry od wejścia w dziewczynę, gdy ona krzyknęła na cały głos „O TAK, ZABIERZ MNIE NA KSIĘŻYC!!!”. Wewnętrznie wybuchnąłem śmiechem, ale efekt zewnętrzny był gorszy – po prostu straciłem erekcję. Była dziewicą, więc czułem się okropnie i nie chciałem jej mówić, że to z jej powodu. Powiedziałem więc, że to moja wina, bo za bardzo się zestresowałem”.

 

„Moja dziewczyna dużo mówi. Pewnego razu, podczas orgazmu wydyszała „Zawsze sądziłam, że będę mieć sporą liczbę partnerów seksualnych, ale jeśli tak to robisz, to spada to z mojej listy priorytetów”. Poczułem się, jakbym to robił z urzędniczką”.

 

„Po prostu się popłakała. I nie tak, że uroniła kilka łez. Poryczała się na maksa. Przytuliłem ją i spytałem, czy wszystko jest w porządku, ale ona płakała przez kilka minut. To zdarzyło się podczas zwykłego seksu, a w przeszłości eksperymentowaliśmy z BDSM, więc naprawdę się zdziwiłem. Na pytanie, dlaczego tak zareagowała, odpowiedziała, że nie wie. Do tej pory mnie to zastanawia.”.

 

„Była pijana i właśnie wróciliśmy z imprezy. Ja się położyłem, ona na mnie usiadła i wszystko było świetnie, gdy ona nagle powiedziała „Lepiej się rozstańmy”. Zamarłem i spytałem, co ma na myśli. A ona zaczęła mi tłumaczyć, dlaczego jej zdaniem to dobry pomysł, jednocześnie nadal ujeżdżając mojego penisa”.

 

„Poznałem dziewczynę na Tinderze, spotkaliśmy się kilka razy. Była świetna, więc się naprawdę zauroczyłem. Ostatnim razem, gdy się spotkaliśmy było naprawdę późno, coś około 3 albo 4 rano. Uprawialiśmy seks, a ona mi powiedziała, że ma fetysz związany z walką i zapytała, co ja na to. Powiedziałem, że okej, więc zaczęliśmy zabawę typu szturchanie, klapsy. Nagle ona zamachnęła się pięścią i z całej siły uderzyła mnie w usta, wybijając zęba. Zalałem się krwią, spanikowałem i pobiegłem nago do łazienki, po drodze wpadając na jej współlokatorkę. Zaczęły się kłócić, więc wziąłem swoje rzeczy i uciekłem. Gdy już byłem w samochodzie, zadzwoniła do mnie z pretensjami i powiedziała, że „myślała, że jestem w stanie to znieść” i dodała, żebym „nie był cipą”. Od tamtej pory z nią nie rozmawiałem.”.

 

„To była jednorazowa przygoda. W trakcie seksu ona nagle przestała, poszła do sąsiedniego pokoju nago i zaczęła krzyczeć „Pani X, halooo, czy pani żyje? Czy pani oddycha?”, po czym wróciła in kontynuowała, jak gdyby nic się nie wydarzyło. Okazało się, że mieszkała razem ze starszą panią w zamian za opiekę nad nią. Dzień lub dwa dni później potem staruszka zmarła”.

 

Cóż, nigdy nie wiadomo, kiedy kogoś z nas spotka jedna z podobnych sytuacji...

 

Foto: ArtMarie / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska