8 rzeczy, które zwiększą twoją atrakcyjność

8 rzeczy, które zwiększą twoją atrakcyjność

Jest wiele zachowań i cech, które wydatnie zmniejszają twoje szanse u płci przeciwnej. Zobacz czego warto unikać w pierwszej kolejności, żeby być obiektem westchnień pań.

Żeby wydawać się atrakcyjnym kobietom, trzeba robić dobre wrażenie. Ale też pamiętać, że najlepsze wrażenie robi się dzięki cechom, które są nie tylko powierzchowne, ale wpływają na to, kim jesteś na co dzień. Zobacz na co warto zwrócić uwagę:

 

Wysypiaj się

Nie trzeba tu pomocy żadnego eksperta, żeby wyciągnąć wnioski. Wyspany mężczyzna jest bardziej atrakcyjny od tego, który się nie wysypia. Wygląda zdrowiej, radośniej, lepiej. Porada prosto z serca: można się czasami nie wyspać, ale lepiej mieć do tego dobry powód. A jeszcze lepiej – piękny.

 

Bądź miły

A jednak. Sprawa jest nieco kontrowersyjna, bo niejeden powiedziałby, że zdrowa doza złośliwości może tylko intrygować i świadczyć o inteligencji. Ważne jednak, żeby pod maską „niegrzecznego” kobieta wyczuwała dobre serce. Tak przynajmniej mówią badania doświadczalne przeprowadzone na jednym z chińskich uniwersytetów.

 

Trzymaj się prosto

Otwarta pozycja ciała świadczy o pewności siebie. Kobiety wolą mężczyzn wyprostowanych i wyglądających władczo, nie tych, którzy zakładają rękę na rękę, chowają dłonie w rękawy czy chodzą pochyleni.

 

Wyluzuj

Stres nie zrobi z ciebie playboya. Wysoki poziom kortyzolu, czyli hormonu stresu, wpływa na spadek atrakcyjności heteroseksualnego mężczyzny w oczach kobiet. Te pewnie instynktowne wyczuwają, że nadmiar kortyzolu wpływa na problemy ze zdrowiem i zmniejsza płodność.

 

Nie przesadzaj z zadowoleniem

Szczęście, radość i energia są w cenie, ale nie przesadzaj. Mężczyźni zbyt uśmiechnięci, zbyt szczęśliwi i zbyt pewni siebie nie wydają się kobietom atrakcyjni, ale... głupi i nadęci. Ale jeśli już musisz, pamiętaj, że według badań kobiety wolą mężczyzn wyglądających na dumnych, niż na szczęśliwych.

 

Miej poczucie humoru

Poczucie humoru musi być. Kropka. Dziewczyny, mówiąc o ideale faceta, często wśród najbardziej pożądanych cech wskazują właśnie poczucie humoru. Smutasy mają marne szanse na wybujałe życie erotyczne.

 

Nie bądź leniwy

Z pewnością chodzi tu o dobór naturalny. Leniwy to znaczy mniej obiecujący. I rzeczywiście – nie tylko pracodawcy lubią pracowitych mężczyzn. Kobiety też, zdecydowanie.

 

Nie kreuj się na lepszego niż jesteś

Jeśli będziesz kłamał, na przykład jeśli chodzi o swój wiek – nic dobrego z tego nie wyniknie. Zresztą nie chodzi tylko o słowa. Lepiej nie udawać inteligentniejszego, niż się jest albo celowo sprawiać wrażenia – dla przykładu – że zarabia się lepiej niż w rzeczywistości. Owszem, na krótką metę pewnie da się coś w ten sposób ugrać. Na dłuższą – niestety – zostaniesz z łatką niepoważnego gościa. I z nią już będzie trudno pograć.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska