Kobiety chcą niegrzecznego seksu

2017-02-13
Kobiety chcą niegrzecznego seksu

Chociaż to mężczyźni często są postrzegani jako ci, którzy chcą przenieść do sypialni zaobserwowane tu i ówdzie niegrzeczne zabawy, to okazuje się, że również kobiety mają swoje pikantne fantazje.

Wygląda na to, że literacka twórczość E.L. James w postaci książek o Greyu (nazywana przez nieżyczliwych ciężkostrawną grafomanią) sprawiła, że kobiety zapragnęły spróbować czegoś nowego i nieco ubarwić swoje dotychczasowe życie seksualne. Mało tego – kobiety pragną tego bardziej, niż mężczyźni.

 

Dowodzą tego badania, przeprowadzone niedawno na próbie 6700 obywateli Stanów Zjednoczonych. Panowie, jeśli wzbraniacie się przed tym, żeby zaproponować swoim partnerkom coś niestandardowego, nie musicie tego robić – niewykluczone, że im chodzi po głowie to samo. Jeśli wierzyć owym badaniom, niemal dwa razy więcej kobiet niż mężczyzn (odpowiednio 19 i 11 procent) chciałaby spróbować lekkiego bondage’u. Większa równowaga panuje w temacie zabawek erotycznych – jedna trzecia zarówno kobiet, jak i mężczyzn korzystała z ich pomocy i większość z nich twierdzi, że było to dobre posunięcie, który skutecznie podniosło temperaturę w sypialni.

 

Co ciekawe, to kobiety są bardziej zadowolone z jakości swojego życia seksualnego. Takiej odpowiedzi udzieliło 71 procent kobiet, którym zadano to pytanie. Odsetek usatysfakcjonowanych mężczyzn był znacznie skromniejszy i wynosił zaledwie 51 procent. Skąd taka różnica? Cóż, eksperci twierdzą, że winę ponosi pornografia, a konkretnie zamiłowanie facetów do jej oglądania, ponieważ powoduje tworzenie zupełnie nierealistycznych wyobrażeń na temat seksu. Dobrym pomysłem będzie zatem skupienie się na naszych partnerkach – skoro one chcą wcielić swoje pikantne fantazje w życie, należy im w tym pomóc, nieprawdaż?

 

foto:  Razoomovsky/ iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska