To powinniście wypróbować w swojej sypialni w Walentynki!

2017-02-14
To powinniście wypróbować w swojej sypialni w Walentynki!

Wiemy, wiemy – większość z was myśli, że Walentynki to głupie święto, które wymyślili jacyś sprytni kolesie tylko po to, żeby dobrze zarobić na kartkach i gadżetach z serduszkami. Ale skoro Święto Zakochanych już istnieje to dlaczego nie wykorzystać go do swoich celów?

Pomyślcie, kiedy wasze dziewczyny będą bardziej skore do małych eksperymentów niż tego dnia? Atmosfera ogólnej miłości i szczęśliwości wokół, romantyczna kolacja (albo jakiś inny pomysł na randkę, w każdym razie raczej z tych specjalnych), idziecie do ciebie lub do niej i... no właśnie. Kiedy będzie łatwiej niż dziś, żeby namówić ją na trochę pikantniejsze rzeczy niż zazwyczaj?

 

Podpowiedź: może być trudno, więc koniecznie skorzystajcie z dzisiejszego wieczora. A jeśli brakuje wam pomysłów – chociaż oczywiście w to nie wierzymy – mamy dla was kilka odpowiednich propozycji.

 

Użyjcie nowych zabawek erotycznych

Jakich konkretnie? Zostawiamy wam swobodę, bo wszystko zależy od tego, czego już dotąd próbowaliście, a czego nie. Dziś w każdym razie spróbujcie czegoś nowego. Może będzie to zwykły, poczciwy wibrator, może zaproponujesz swojej partnerce zabawę dildo, a może dildo będzie trochę większe niż zwykle? Sami wiecie najlepiej, ale nie zapominajcie, że zabawkami bawią się nie tylko dzieci.

 

Odegrajcie role

Mamy świetny pomysł. Możecie spotkać się dziś wieczorem i udawać kogoś innego niż jesteście naprawdę. Jesteście razem od kilku lat? Udawajcie, że się nie znacie. Jesteś na co dzień księgowym? Dziś wieczór bądź żołnierzem. Albo odwrotnie, cokolwiek kręci was najbardziej. Ta odmiana się wam spodoba, gwarantujemy! A kto wie, może nawet będziecie to od czasu do czasu powtarzać.

 

Podzielcie się ze sobą najdzikszymi fantazjami

Macie gdzieś głęboko w swoich głowach fantazje, którymi nigdy z nikim się nie dzieliliście? Zastanówcie się! Jeśli tak: może to dziś jest pora, żeby je ujawnić! Już sama intymna rozmowa o najpikantniejszych rzeczach, o których nigdy dotąd nie rozmawialiście rozgrzeje atmosferę do czerwoności. A być może nawet spróbujecie zrealizować te fantazje dziś wieczorem. O ile w ogóle nadają się do zrealizowania.

 

Poflirtujcie

Proste? Może i tak, ale jeśli jesteście ze sobą długo, całkiem możliwe, że już zapomnieliście jak to było na początku. Wtedy, kiedy bardzo chcieliście być błyskotliwi dosłownie w każdym wypowiadanym zdaniu. Wtedy, kiedy niemal każde wypowiedziane słowo mieniło się potencjalnym seksem. To jeden z pomysłów na dzisiejszy wieczór. Postarajcie się wytworzyć taką atmosferę, jaka towarzyszyła wam na początku. Obiecujemy, że spodoba jej się. A – pójdźmy dalej – tobie opłaci!

 

Nagrajcie seks-taśmę

Specjalną. Walentynkową. Utrzymaną w takim nastroju, w jakim najbardziej chcecie. Ale przede wszystkim, oczywiście o ile tego chcecie, po prostu nagrajcie się podczas igraszek. A później możecie oglądać. I, oglądając, bawić się jeszcze raz. I tak dalej. Zresztą jeśli stworzycie dobrą, gorącą taśmę, pełną pikantnego walentynkowego nastroju to gwarantujemy, że będziecie wracać do niej jeszcze nie raz. Nie tylko w Walentynki.

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska