Ile razy w ciągu swojego życia będziesz uprawiał seks?

2017-02-20
Ile razy w ciągu swojego życia będziesz uprawiał seks?

Kto z nas czasami o tym nie myśli? W końcu życie jest krótkie. Ile razy tak właściwie w ciągu całego swojego życia będziesz uprawiał seks? Nie będziesz przecież liczył, więc niech pomogą ci chociaż statystyki.

Seks to jedna z najlepszych rzeczy jakie spotykają nas na tym padole, prawda? Jak często będziesz go uprawiał – zależy tylko od ciebie. Jeśli chcesz to robić częściej niż przeciętnie – po prostu to rób. Będziesz zadowolony.

 

Ale ile razy PRZECIĘTNIE facet uprawia seks w ciągu swojego życia? Wiemy, wiemy, ty możesz zrobić to o wiele razy więcej, tak jak seksualni rekordziści tacy jak Hugh Hefner, Mick Jagger czy Fidel Castro. Ale możesz też o wiele mniej razy, więc lepiej uważaj. Dobra, do rzeczy – ile razy robi to przeciętny facet?

 

Niech odpowiedzą eksperci od przepytywania ludzi z firmy Mintel. Zorganizowali oni ankietę, w której przepytali łącznie 2000 osób. Gwoli ścisłości – pytali zarówno mężczyzn, jak i kobiety. I jeszcze jedno – badanie dotyczy Brytyjczyków, w Polsce mogłoby więc pewnie nieznacznie się różnić. A przy okazji – trochę liczb z życia seksualnego Polaków poznacie TUTAJ.

 

Wnioski? Okazuje się, że jedna piąta ankietowanych uprawia seks kilka razy w tygodniu, a tylko 3 proc. przepytanych uprawia seks codziennie.

 

A podsumowując? Jeśli wierzyć akurat tym ankietowanym, wychodzi na to, że człowiek przeciętnie uprawia seks 5778 razy w ciągu całego życia. Nie tak dużo, prawda? Jeśli zaś chodzi o czas, seks zajmuje nam łącznie jakieś 2808 godzin. Czyli dokładnie 117 dni i nocy (to już bardziej działa na wyobraźnię, co?).

 

Tak czy inaczej, gorąco namawiamy was do wyjścia ponad przeciętność. Chociaż mamy nadzieję, że nawet nie musimy tego robić.

 

Fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska