Jak daleko pojechałbyś, żeby uprawiać seks?

2017-02-23
Jak daleko pojechałbyś, żeby uprawiać seks?

Podobno związki na odległość nie mają większego sensu. Jak się jednak okazuje, nie brakuje ludzi, którzy byliby w stanie pokonać naprawdę sporą odległość, aby tylko uprawiać seks.

Co zrobić w sytuacji, gdy w naszym najbliższym otoczeniu nie możemy znaleźć odpowiedniej osoby, z którą chcielibyśmy nawiązać bliższą znajomość? Pozostaje nam wyjście ze swojej strefy komfortu (bardzo przepraszamy za to wyrażenie) i szukanie dalej. Tylko jak daleko? Serwis SaucyDates.com postanowił sprawdzić, jak duży dystans są w stanie pokonać mężczyźni, aby uprawiać seks.

 

 

Wyniki pokazują, że dla stu procent facetów odległość 10 mil (czyli około 16 kilometrów) nie jest żadnym problemem. Jeśli jednak na „randkę” trzeba by jechać 50 mil (80 kilometrów), ponad jedna trzecia facetów byłaby skłonna ją odpuścić – nawet, jeśli mieliby pewność, że zakończyłaby się pomyślnie. No cóż, wygoda i komfort przede wszystkim. Odległość 75 mil (120 kilometrów) to z kolei dystans, na którego pokonanie zdecydowałaby się mniejszość – zaledwie około jedna trzecia mężczyzn przejechałaby tyle, aby móc uprawiać seks.

   

Sporo racji mają jednak ci, którzy niezbyt wierzą w powodzenie relacji w przypadku, gdy zainteresowane osoby dzieli naprawdę spora odległość. Zaledwie około 13 procent mężczyzn chciałoby przebyć 160 kilometrów w wiadomym celu, a dla 10,5 procent dystans 800 kilometrów byłby akceptowalny. Z przeprowadzonych badań możemy się także dowiedzieć, jaki jest odsetek prawdziwych romantyków (lub desperatów, zależy jak na to spojrzeć). Otóż 6,1% facetów zadeklarowało, że aby uprawiać seks, są gotowi odbyć podróż, podczas której pokonaliby ponad 1600 kilometrów. Z jednej strony godne podziwu, ale z drugiej… No cóż.


foto: ViewApart / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska