Złote trio: tak dasz jej orgazm bez kłopotu

2018-09-12
Złote trio: tak dasz jej orgazm bez kłopotu

Naukowcy twierdzą, że odkryli niezawodny sposób na wywołanie orgazmu u kobiety. Wystarczy pamiętać o trzech czynnościach.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że hasło „tymi trzema ruchami zapewnisz jej orgazm” brzmi równie wiarygodnie jak zapewnienia sprzedawców o cudowności garnków i kołder za tysiące złotych, ale nie jest to nasz wymysł – do takiego wniosku doszli naukowcy po przeprowadzeniu badań, w których udział wzięło ponad 52 tysiące ludzi. Przy tak dużej próbie możemy zatem mówić o dość sporej wiarygodności. Wśród ankietowanych znaleźli się mężczyźni i kobiety w wieku od 18 do 64 lat o różnych orientacjach seksualnych. Badania skupiły się na temacie orgazmu i zostały przeprowadzone przez Instytut Kinseya i Uniwersytet Champana w Indianie.

Całowanie ma znaczenie

Wykazały one, że istnieją trzy podstawowe ruchy, które w większym stopniu niż inne gwarantują osiągnięcie orgazmu przez kobietę. Jeśli wierzyć naukowcom, są to: stymulacja genitaliów, seks oralny oraz głębokie, namiętne pocałunki. Oczywiście wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że każda kobieta jest inna i w każdym przypadku reakcja na dane bodźce może być inna, niemniej jednak skoro nauka podpowiada takie rozwiązanie, to cóż, chyba warto spróbować?

Brak wiedzy boli

I chociaż wielu tego typu rady mogą się wydawać banalne, to okazuje się, że wiedza na ten temat nie jest zbyt rozpowszechniona. Jedna ze współautorek badań, Elizabeth Lloyd, wypowiedziała się następująco:

"Około 30 proc. mężczyzn uważa, że stosunek to jedyny słuszny sposób na wywołanie orgazmu u swoich partnerek, co jest zatrważające, ponieważ chyba nie mogliby się bardziej mylić".

A co w sytuacji, gdy wasza wybranka pozostaje niewzruszona wobec „złotego trio”? Nie załamujcie się – są inne patenty!

Foto: AleksandarNakic / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska