Po tym poznasz, że twoja dziewczyna cię zdradza!

2017-03-02
Po tym poznasz, że twoja dziewczyna cię zdradza!

Jedna z najbardziej gównianych rzeczy, jakie mogą ci się przydarzyć, to zostać zdradzonym. Czy jesteś w grupie ryzyka? Okazuje się, że tylko po jednej sprawie będziesz to w stanie rozpoznać.

Oczywiście, że czynników ryzyka jest dużo. Na przykład zdradzają częściej dziewczyny, które przed tobą miały naprawdę wielu partnerów – to oznacza, że powyżej 10. Są też „zdradzające zawody” - stewardesy, pracownice sektora bankowego, czy ubezpieczeniowego oraz nauczycielki.

 

Zdradę można rozpoznać po symptomach – braku zainteresowania twoimi sprawami, ukrywaniu rzeczy, które wcześniej były jawne, nerwowym kodowaniu maili, fejsbuka i telefonu.


Okazuje się, że jest też jeden sposób niezawodny. Naukowcy odkryli, że prawie sto procent kobiet, którym zdarza się udawać orgazmy, ma tendencję do zdradzania swoich partnerów. Badaniu poddano kilkaset kobiet i wyniki nie pozostawiają wątpliwości.

 

No i teraz mamy zagwozdkę... Użalać się nad zdradzanymi facetami, czy nie? No bo z jednej strony, skoro ich kobiety muszą udawać orgazmy, to chyba sami nie są bez winy? Z kolei z drugiej strony: jak rozpoznać udawanie orgazmu, by ewentualnie zapobiec nieuniknionemu skokowi w bok partnerki. Nie do końca wiemy, co z tym fantem zrobić...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska