Ona udaje orgazm? To może oznaczać skłonność do zdrady

2017-03-03
Ona udaje orgazm? To może oznaczać skłonność do zdrady

Udawanie orgazmu przez kobiety nigdy nie zwiastuje nic dobrego. Okazuje się jednak, że może mieć naprawdę poważne konsekwencje.

Chyba nigdy nie będziemy w stanie zrozumieć, dlaczego kobiety to robią. Wiele z nich najwidoczniej nie zdaje sobie sprawy z tego, że działa na swoją szkodę – skoro ona udaje orgazm, to facet nie ma pojęcia o tym, że robi coś źle i nie wie, co powinien poprawić. Tworzy to swoiste błędne koło, które powoduje tylko stale narastającą frustrację. Na szczęście istnieją metody, które pozwalają nam poznać, czy partnerka nas okłamuje – pisaliśmy o nich w TYM miejscu.

 

Udawanie orgazmu, oprócz tego, że jest zachowaniem po prostu nie fair, może mieć także swoje poważniejsze konsekwencje. Nad problemem pochylili się naukowcy, którzy swoje wnioski przedstawili w artykule „Human Female Orgasm As Evolved Signal”, opublikowanym w „US National Library of Medicine”. Doszli oni do wniosku, że udawanie przez kobiety orgazmu jest powiązane ze skłonnością do zdrady:

 

„Udawanie orgazmu przez kobiety jest powiązane z kobiecą niewiernością i mniejszą satysfakcją z aktywności seksualnej”.

 

Naukowcy doszli do takich wniosków na podstawie badań, w których wzięło udział 259 heteroseksualnych studentów, pozostających w związkach (138 kobiet i 121 mężczyzn). Kobiety zostały poproszone o opisanie tego, jak intensywne są ich orgazmy i jak często występują, natomiast mężczyźni musieli odpowiedzieć na pytanie, jak często udaje im się doprowadzić partnerki do szczytowania. Wszyscy natomiast zostali zapytani o to, czy kiedykolwiek zdradzili swojego partnera, a także czy mają zamiar to zrobić w przyszłości.

 

Panowie, doradzamy zatem czujność – nie wątpimy oczywiście w wierność waszych partnerek, ale cóż… Z tak dobitnymi dowodami naukowymi nie śmiemy dyskutować.

 

foto: AleksandarNakic / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska