Jesteś dobry w łóżku? Odpowiedź masz zapisaną na dłoni

2017-03-06
Jesteś dobry w łóżku? Odpowiedź masz zapisaną na dłoni

Jeden rzut oka na dłoń i dowiesz się, czy należysz do tych, którzy są długodystansowcami, czy raczej dochodzą po kilku ruchach. Tak naprawdę decyduje długość... palców.

Zastanawiamy się, czy ten tekst powinien ukazać się na Playboy.pl, czy może odpowiedniejszym miejscem byłby jakiś portal dla kobiet. W sumie to wiedza przydatna kobietom, które zapewne chciałyby wiedzieć, czy parter będzie mógł długo, czy raczej skończy szybko...

 

Jak się okazuje, niezawodnym wskaźnikiem jest długość palców, jak dowiedli naukowcy z Imperial College w Londynie.

 

Jeśli palec serdeczny jest porównywalnej długości co palec wskazujący albo nawet krótszy, mamy do czynienia z długodystansowcem. Zaś jeśli palec serdeczny jest wyraźnie dłuższy, jego posiadacz raczej szybko osiąga orgazm i długością stosunku pochwalić się nie może. Co więcej, może cierpieć na przedwczesny wytrysk (co dotyka co trzeciego faceta).


Za wszystko odpowiadają hormony i życie płodowe. To wówczas tak naprawdę wszystko się rozstrzyga, jak twierdzi dr David Goldmeier, szef zespołu badawczego. Na pocieszenie, krótkodystansowcy mają więcej testosteronu (czyli ci z dłuższym palcem serdecznym). Ich penisy są dzięki niemu większe, chce im się do łóżka chodzić częściej (choć na krócej), osiągają też większe sukcesy w sporcie.

 

Z punktu widzenia kobiet sprawa jest prosta. Jeśli chcą, by rozbierana randka, a właściwie jej kulminacyjny moment, trwał długo, to powinny patrzeć potencjalnym partnerom na dłonie.

 

Dla porządku, według naukowców z Londynu średnia długość stosunku to 5-7 minut.

 

PS. Czy podczas czytania tego artykułu patrzyliście na swoje palce?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska