Jaki jest idealny rozmiar piersi?

2019-01-22
Jaki jest idealny rozmiar piersi?

Nawet jeśli w pierwszej kolejności u kobiety zwracasz uwagę na pośladki , to nie uwierzymy, że piersi są ci kompletnie obojętne.

Ach, kobiece piersi… To prawdziwy temat rzeka. Uwielbiamy na nie patrzeć i je pieścić (o tym, jak to robić, pisaliśmy w TYM miejscu), znaleźliśmy także odpowiedź na pytanie, dlaczego mamy do nich taką słabość. A jaki ich rozmiar jest najbardziej pożądany? To już bardziej skomplikowana kwestia…

Wątpliwości postanowił rozwiać serwis DrEd.com, który o preferencje dotyczące rozmiarów kobiecych piersi przepytał 1000 Europejczyków i 1000 mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Nie ograniczył się przy tym jedynie do mężczyzn – swoimi preferencjami podzieliły się także kobiety.

Jeśli chodzi o idealny rozmiar miseczki, to obie płci są zgodne – C jest najlepsza. Taką odpowiedź podała niemal połowa mężczyzn i ponad 50% kobiet. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się odpowiednio B i D, przy czym głosy facetów rozłożyły się prawie równo po połowie, a panie bardziej skłaniały się ku pierwszej z opcji.

Z badań dowiadujemy się także, jaki rozmiar piersi preferują mieszkańcy poszczególnych krajów. Polacy wybijają się na tle reszty Europy, wraz ze swoimi „bratankami” z Węgier. Nasi rodacy i Madziarzy nie podzielają gustów reszty krajów i wyżej cenią miseczkę B niż C. Jest to wynik o tyle interesujący, że przeciętny rozmiar piersi Polek jest większy od wymienianego jako ulubiony. Cóż, po raz kolejny potwierdza się porzekadło, że nie sposób wszystkim dogodzić.

Z badań przeprowadzonych przez DrEd.com można wysnuć jeszcze jeden, dość istotny wniosek. Nie wiemy jak dla was, ale dla nas Rumunia w jednej chwili stała się o wiele ciekawszym kierunkiem wakacyjnym, niż do tej pory…

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska