Powstał lek na przedwczesny wytrysk. W sprayu!

2017-03-08
Powstał lek na przedwczesny wytrysk. W sprayu!

Jeśli jesteś sceptyczny, bo milion razy czytałeś o podobnych specyfikach, to tym razem nie bądź. Sprawy na problemy z przedwczesnym wytryskiem nie jest suplementem diety, ale lekiem. A wynalazł go człowiek, któremu świat zawdzięcza Viagrę.

Problem przedwczesnego wytrysku (lub zbyt krótko trwającego stosunku) dotyczy... 40 proc. mężczyzn w wieku 18-60. Sami widzicie, że to prawdziwy problem, a nie wyimaginowany.

 

Rozwiązać go postanowił prof. Mike Wyllie, ten sam który wynalazł Viagrę. Jej pojawienie się na rynku zmieniło życie seksualne milionów na lepsze, większej rekomendacji chyba nie potrzeba.

 

Tym razem prof. Wyllie postanowił pomóc tym, którzy mają wzwód, ale raczej na krótko. Jego specyfik o nazwie Fortacin przeciwdziała zbyt szybkiemu kończeniu tego, co najpiękniejsze.

 

Jak działa spray? W jego składzie znajdują się dwa anastetyki, które zmieniajszają wrażliwość penisa. Tak, odczucia są nieco przytępione, ale wszystko trwa dłużej. Z badań klinicznych wynika, że ochotnicy używający sprayu mogli kochać się... pięciokrotnie dłużej niż zwykle.

 

Wg prof. Wylliego, po 9 miesiącach regularnego używania mężczyźni, którzy potrafili kochać się najwyżej minutę, osiągali czas stosunku na poziomie 8-10 minut. Przypomnijmy, że średni czas stosunku to 5-7 minut.

 

Wygląda na to, że właśnie mamy do czynienia z początkiem kolejnej rewolucji!

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska